پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت فوتبالیا انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

امروز یعنی بیست و هفتم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

آمریکا – کانادا :

شاید حساس ترین و جذاب ترین بازی این رقابت ها تا کنون بازی بین دو تیم ملی آمریکا و کانادا به عنوان دو تیم ملی مدعی برای صدرنشینی در گروه خود باشد . دو تیم آمریکا و کانادا در چهارچوب هفته سوم رقابت های جام طلایی کونکاکاف بامداد فردا ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه به مصاف یکدیگر می‌روند . بازی های رقابت های جام طلایی کونکاکاف امسال به صورت متمرکز همگی در کشور آمریکا برگزار می‌شود و هر گروه هم در یک شهر به رقابت با یکدیگر می‌پردازند . بازی‌های گروه b همگی در شهر لس آنجلس برگزار می شوند .

هر دو تیم ملی آمریکا و کانادا در بازیهای رقابت های جام طلایی کونکاکاف امسال بسیار خوب ظاهر شده‌اند و هر دو بازی ابتدایی خود را با برد پشت سر گذاشته اند و این بازی تکلیف صدرنشین گروه دوم را مشخص میکند . همین سبب این بازی بسیار حساس و جذاب خواهد بود و هر دو تیم حتماً برای برد به این مسابقه می‌آیند .

هر دو تیم ملی آمریکا و کانادا از ۵ بازی اخیر خود به بهترین فرم ممکن را داشته اند و امتیاز کامل را از هر پنج بازی به دست آورده‌اند تا این بازی بیش از پیش جذاب و حساس شود . تیم ملی آمریکا در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه بیستم و تیم ملی کانادا در رتبه بندی مشابه در رتبه ۷۰ می باشد . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را که از سایت تخصصی فوتبالیا قابل ارائه میباشد مشاهده کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

مارتینیک – هائیتی :

بازی بعدی که به صورت پخش زنده از سایت ما ارائه می شود نیز یک بازی از چهار چوب هفته سوم رقابت های جام طلایی کونکاکاف از گروه دوم می باشد . بازی بین دو تیم ملی مارتینیک و هائیتی بامداد فردا ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه همزمان با بازی آمریکا و کانادا سوت می خورد . تیم ملی مارتینیک از ۵ بازی اخیر خود سه باخت و دو تساوی داشته و در سمت مقابل تیم ملی هایتی چهارباغ و تنها یک برد را ثبت کرده است .

تیم‌ملی هایتی در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه ۸۳ قرار دارد . این دو تیم عملاً دیگر شانسی برای صعود از گروه خود ندارند و البته شاید بتوان گفت مقداری بدشانس بودند که با دو تیم ملی پر قدرت آمریکا و کانادا در یک گروه قرار گرفته اند . آنها دو بازی قبل خود را باخته اند و این بازی آخرین بازی آنها آنتر رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف امسال می باشد . لطفاً پخش زنده این بازی را از سایت ما دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.

مکزیک – السالوادور :

بازی بعدی حاضر در جدول پخش زنده رقابت های فوتبال امروز بازی بین دو تیم ملی مکزیک و السالوادور در چهارچوب هفته سوم رقابت‌ های جام طلایی کونکاکاف برگزار می‌شود . بازی بین این دو تیم ملی صبح فردا ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران شروع خواهد شد . این بازی نیز بسیار حساس و جذاب خواهد بود چرا که تکلیف صدرنشین این گروه را مشخص خواهد کرد . مکزیک از ۵ بازی اخیر خود دو برد و دو تساوی و یک باخت داشته و تنها باخت این تیم مقابل تیم ملی آمریکا بوده است .

السالوادور اما از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و تنها یک باخت را ثبت کرده که مقابل تیم ملی قطر بوده است . در جدول کنونی این دو تیم در رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف السالوادور با ۶ امتیاز در صدر و مکزیک با ۴ امتیاز در رتبه دوم قرار دارد . این دو تیم در طول ۱۰ سال اخیر ۶ بار با یکدیگر بازی کرده اند که هر ۶ بار مکزیک برنده این رقابت رودررو بوده است . مکزیک در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه یازدهم و السالوادور در رتبه بندی مشابه در رتبه شصت و نهم قرار دارد . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را از سایت ما دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.