پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

امروز یعنی سی ام تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

آیندهوون – گالاتاسرای :

اولین بازی انتخاب شده برای ارائه به صورت پخش زنده از سایت تخصصی فوتبالیا یک بازی در چهارچوب رقابتهای پلی آف لیگ قهرمانان اروپا می باشد . این بازی امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی آیندهوون کشور هلند برگزار خواهد شد . این بازی به این دو تیم بسیار پر هیجان خواهد بود و برای فوتبالدوستان لحظاتی پر از هیجان را به ارمغان خواهد آورد .

تیم فوتبال آیندهوون از ۵ بازی اخیر خود سه بلوطک تساوی کسب کرده فرم نسبتا خوبی داشته است در حالی که گالاتاسرای در سمت مقابل از ۵ بازی اخیر خود امتیاز کامل ۱۵ را به دست آورده و هر ۵ بازی را با برد پشت سر گذاشته است . این دو تیم یک بار در سال ۲۰۱۸ در چهارچوب رقابتهای بازی های دوستانه پیش فصل عقاب یکدیگر قرار گرفته‌ اند که با برد ۳ بر ۱ به نفع آیندهوون به اتمام رسید . پیشنهاد می کنم این بازی را به صورت زنده از سایت ما دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

غیرت – ستاره سرخ :

بازی بعدی انتخاب شده برای ارائه به صورت پخش زنده نیز یک بازی از چهار چوب رقابت های پلی‌آف مقدماتی لیگ قهرمانان اروپا می باشد . این بازی امشب ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی تیم فوتبال غیرت برگزار می شود . جدال دو تیم فوتبال غیرت و ستاره سرخ به دلیل این که از دو سبک مختلف از فوتبال از دو کشور مختلف یعنی قزاقستان و صربستان می باشند می تواند بسیار جذاب و دیدنی باشد .

هر دو تیم از پنج بازی اخیر خود فرم مشابه و خوبی داشته اند و هر دو در طول این پنج بازی اخیر ۳ برد و ۲ تساوی ثبت کرده‌ اند . این دو تیم دو بار در سال ۲۰۱۵ نیز در چهار چوب بازی های پلی آف لیگ قهرمانان اروپا در مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که هر دو بازی با برد و غیرت به اتمام رسیده است . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را از سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

اسلوان – یانگ بویز :

بازی بعدی حاضر در جدول پخش زنده سایت فوتبالیا نیز در چهارچوب رقابتهای پلی آف لیگ قهرمانان اروپا می باشد . بازی بین دو تیم اسلوان و یانگ بویز امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی اسلوان واقع شده در کشور اسلواکی برگزار می‌ شود . جدال بین این دو تیم یعنی جدال دو سبک متفاوت از فوتبال از دو کشور اسلواکی و سوئیس می تواند بسیار جذاب و حساس باشد و این بازی می تواند بسیار پر از هیجان دنبال شود .

این دو تیم دو بار در سال ۲۰۱۴ در چهارچوب رقابتهای لیگ اروپا در مرحله گروهی مقابل یکدیگر قرار گرفته اند که هر دو بازی با برد یانگ بویز به اتمام رسیده است . اسلوان از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و تنها یک باخت داشته و در سمت مقابل یانگ بویز از این پنج بازی امتیاز کامل پانزده را کسب کرده و هر پنج بازی را با برد پشت سر گذاشته است . پیشنهاد می کنم این بازی را که به صورت زنده از سایت ما قابل ارائه می باشد دنبال کنید و نظرات خود را در مورد این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

مالمو – هلسینکی :

بازی بعدی حاضر در جدول پخش زنده رقابت های فوتبال امروز بازی بین دو تیم مالمو و هلسینکی در چهارچوب رقابتهای پلی آف لیگ قهرمانان اروپا می باشد . این بازی امشب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی مالمو واقع شده در سوئد برگزار می شود . بازی بین این دو تیم یعنی جدال بین دو تیم از لیگ متفاوت یعنی سوئد و فنلاند می تواند بسیار جذاب و حساس باشد و هر دو تیم برای برد به این مسابقه می‌آیند .

این دو تیم دو بار در سالهای ۲۰۱۴ و ۲۰۱۶ در چهارچوب بازی‌های دوستانه مقدماتی فصل مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که با برد مالمو به اتمام رسیده است . مال ما از ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و یک تساوی و یک باخت ثبت کرده و در سمت مقابل هلسینکی از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و تنها یک باخت داشته است . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را از سایت تخصصی فوتبال یا دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را درمورد پخش زنده این بازی در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

مورا – لودوگورتس :

بازی بعدی حاضر در جدول پخش زنده رقابت های فوتبال روز در سایت فوتبالیا نیز یک بازی در چهارچوب رقابتهای پلی آف لیگ قهرمانان اروپا می باشد . بازی بین دو تیم مورا و لودوگورتس امشب ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی مورا ، واقع شده در کشور اسلوونی برگزار می‌شود .

تقابل این دو تیم یعنی تقابل دو سبک فوتبال از دو کشور مختلف که اسلوونی و بلغارستان می باشد می توانند فوتبالی پر از هیجان و حمله را برای فوتبال دوستان فراهم کند . از طرفی دیگر هر دو تیم برای برد به این مسابقه می آیند و  برد در این بازی برای هر دو تیم بسیار حیاتی می باشد . این دو نکته موجب می شود تا یک بازی سراسر حمله و هیجان را انتظار داشته باشیم . هر دو تیم از پنج بازی اخیر خود فرمی مشابه و نسبتاً خوب ثبت کرده‌اند و هر دو از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و یک باخت داشته اند . این بازی اولین تقابل بین این دو تیم خواهد بود . پیشنهاد می کنم این بازی را به صورت زنده از سایت ما دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.