پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت فوتبالیا انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

تمامی هواداران فوتبال و فوتبال دوستان هم برای دیدن مسابقه فوتبال مورد علاقه خود می توانند از سایت فوتبالیا استفاده کنند تا اگر دسترسی به تلوزیون و یا سایت رایگان برای دیدن این بازی ها ندارند از این سایت برای دیدن بازی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

تیم فوتبالیا با تهیه و ارائه تاریخچه ی تیم های ملی این امکان را به شما میدهد تا با تاریخچه تیم های ملی که عضوی از فیفا هستند آشنا شوید و با زبان فارسی داستان ها و تاریخچه جذاب تیم های ملی فوتبال را بخوانید . بعضی از تاریخچه ی تیم‌ های ملی گمنام که حتی تاریخچه آن ها به زبانی غیر از فارسی هم به سختی پیدا می شوند اما توسط تیم تخصصی سایت فوتبالیا به زبان فارسی تهیه شده اند تا مخاطبین این سایت بیش از پیش از بازی های ملی لذت ببرند . حتماً از قسمت‌ های دیگر سایت که برای شما فراهم شده اند دیدن کنید و نظرات خود را در هر بخش برای ما در اشتراک بگذارید تا بتوانیم مطالب بهینه تری به شما ارائه دهیم.

امروز یعنی بیست و سوم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

ترینیداد و توباگو – ال سالوادور :

اولین بازی انتخاب شده برای ارائه به صورت پخش زنده برای کاربران سایت تخصصی فوتبالیا ، اولین بازی از هفته دوم رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف امسال می باشد . این بازی بین دو تیم ملی ترینیداد و توباگو و السالوادور بامداد فردا ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در چهارچوب هفته دوم این رقابت‌ها در گروه دوم برگزار می شود .

بازی های جام طلایی کونکاکاف امسال به صورت متمرکز در کشور آمریکای شمالی برگزار می شود و بازی های این گروه هم در شهر تگزاس همگی برگزار می شود . بازی های تیم های ملی در منطقه کونکاکاف از شهرت کمتری در بین ما ایرانیان برخوردار هستند چرا که زمان برگزاری این بازی ها معمولاً نیمه شب در کشور ما می باشد .

اما با دیدن یکی از بازی های این رقابت‌ها به زیبایی و هیجان زیاد این بازی ها پی برده و شاید از طرفداران دیدن رقابت‌ های کونکاکاف به صورت زنده شوید . ترینیداد و توباگو در هفته اول با گرفتن یک تساوی از مکزیک توانست قدرت خود را در ابتدای این مسابقات نشان دهد . السالوادور اما با شکست دادن گواتمالا با نتیجه ۲ بر ۰ نیز قدرت خود را به رخ حریفان کشیده است .

ترینیداد و توباگو از ۵ بازی اخیر خود ۳ تساوی و دو برد ثبت کرده و توانسته از ۱۵ امتیاز ممکن ۹ امتیاز را کسب کند که فرم خوبی می باشد . السالوادور اما از ۵ بازی اخیر خود ۴ برد و تنها یک باخت ثبت کرده و تنها باخت این تیم هم مقابل تیم ملی قطر که قهرمان کنونی آسیا میباشد بوده است . این دو تیم یک بار در سال ۲۰۱۳ در چهارچوب جام طلایی کونکاکاف در گروه چهارم با یکدیگر هم گروه بودند و بازی آنها با تساوی به اتمام رسید . ترینیداد و توباگو در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه ۱۰۶ ام و السالوادور در رتبه ۶۹ قرار دارد . لطفاً این بازی را از قسمت پخش زنده سایت ما دنبال کنید و نظرات و انتقادات خود را درباره پخش زنده این بازی با ما در میان بگذارید.

گواتمالا – مکزیک :

دومین بازی از هفته دوم رقابت‌های جام طلایی کونکاکاف بین دو تیم گواتمالا و مکزیک یعنی دیگر هم گروهی های ترینیداد و توباگو و السالوادور برگزار می‌شود . این بازی صبح فردا ساعت ۶ به وقت ایران در شهر تگزاس آمریکا برگزار خواهد شد . مکزیک در این بازی حتماً فوتبالی بسیار هجومی را ارائه خواهد داد چرا که این تیم هفته پیش برابر ترینیداد و توباگو متوقف شد و همان ابتدای بازی ها امتیاز از دست داد و برای جبران آن بازی به دنبال برد در دو بازی مانده ی خود می باشد .

همین نکته موجب می شود تا این بازی بسیار حساس و جذاب دنبال شود و برای فوتبال دوستان یک بازی پر از هیجان باشد .

گواتمالا

گواتمالا از ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و یک باخت و تنها یک تساوی ثبت کرده و در سمت مقابل مکزیک از ۵ بازی اخیر خود ۳ تساوی یک برد و تنها یک باخت داشته است . تنها باخت این تیم مقابل تیم ملی آمریکا بوده است .

البته این نکته را در نظر داشته باشید که تیم‌های ملی ای که گواتمالا به مصاف آنها رفته بسیار بسیار سطح پایین تری از رقیبان مکزیک در طول این ۵ بازی دارند . گواتمالا در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه ۱۲۷ قرار دارد و مکزیک در رتبه بندی مشابه یازدهمین تیم ملی پرقدرت دنیا می باشد . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را از سایت ما دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را در مورد آن با ما در اشتراک بگذارید.