پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

امروز یعنی چهارم مرداد سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

سمپدوریا – پیاچنزا :

اولین بازی حاضر در جدول پخش زنده فوتبال امروز در سایت ما بازی بین دو تیم سمپدوریا و پیاچنزا می‌باشد . بازی بین این دو تیم در چهارچوب رقابت های دوستانه داخلی ایتالیا امشب ساعت ۲۰ به وقت ایران در ورزشگاه خانگی سمپدوریا برگزار می‌شود . پخش زنده این بازی بسیار جذاب و حساس می‌باشد و می‌تواند برای فوتبال‌دوستان لحظاتی پر از هیجان را رقم بزند . پیاچنزا یک تیم از رقابتهای سری c لیگ ایتالیا می باشد .

هر دو تیم از پنج بازی اخیر خود فرم مشابه داشته اند و هر دو از این ۵ بازی ۳ برد و یک تساوی و یک باخت ثبت کرده اند . این دو تیم یکبار در سال ۲۰۲۰ در چهار چوب بازی دوستانه مقابل یکدیگر قرار گرفتند که با برد ۳ بر صفر به نفع سمپدوریا به اتمام رسید . لطفاً پخش زنده این بازی را از سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات خود را در مورد پخش زنده این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

دیژون – سوشو :

کم کم تمام لیگ های اروپایی در حال استارت خوردن می باشند و در ابتدا لیگ های دسته پایین تر بازی های خود را شروع می کنند . اکنون بازی بین دو تیم دیژون و سوشو در چهارچوب هفته اول رقابت های لیگ ۲ فرانسه امشب ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه شروع خواهد شد . بازی بین این دو تیم در ورزشگاه خانگی دیژون سوت می خورد .

هر دو تیم دیژون و سوشو از پنج بازی اخیر خود فرم مشابهی داشته اند و هر دو تیم در ۵ بازی اخیر خود ۴ باخت و تنها یک برد ثبت کرده‌اند . این دو تیم در طول سالهای اخیر یعنی از سال ۲۰۱۱ تاکنون در مجموع در ۱۴ مسابقه مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که در چارچوب های مختلف بوده و در طول این ۱۴ مسابقه ۹ برد برای میزبان امشب و سه برد برای سوشو به دست آمده و پنج بازی هم با تساوی به اتمام رسیده است . پیشنهاد می کنم این بازی را به صورت زنده از قسمت پخش زنده سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

واربرگز – گوتبورگ :

بازی بعدی حاضر در جدول پخش زنده رقابت های فوتبال روز سایت ما ، یک بازی در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال سوئد می باشد . بازی بین دو تیم واربرگز و گوتبورگ امشب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی واربرگز برگزار می‌شود . میزبان از ۵ بازی اخیر خود ۲ باخت ۲ تساوی و تنها یک برد داشته و در سمت مقابل مهمان امشب در ۵ بازی اخیر خود دو برد و دو باخت و تنها یک تساوی ثبت کرده است .

تیم فوتبال واربرگز از ۱۱ بازی انجام داده شده در چهارچوب لیگ برتر فوتبال سوئد تنها ۹ امتیاز کسب کرده و در رتبه چهاردهم و نزدیک به منطقه سقوط قرار دارد . گوتبورگ اما از ۱۱ بازی انجام داده شده در چهارچوب لیگ برتر فوتبال سوئد ۱۵ امتیاز کسب کرده و در رتبه هشتم قرار دارد . این دو تیم در طول سه سال اخیر سه بار در چارچوب رقابت های مختلف مانند لیگ برتر فوتبال سوئد و جام حذفی این کشور واقع یکدیگر قرار گرفته اند که نتیجه آن سه برد برای تیم گوتبورگ بوده است . پیشنهاد می کنم این بازی را به صورت زنده از سایت ما دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.