پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت فوتبالیا انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

امروز یعنی بیست و هشتم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

دینامو بخارست – ولونتر :

بازی اول انتخاب شده برای پخش زنده ، بازی بین دو تیم دینامو بخارست و ولونتر در چهارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال رومانی می باشد . این بازی امشب ساعت ۲۲ به وقت ایران در ورزشگاه خانگی دینامو بخارست برگزار خواهد شد . میزبان از ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و یک تساوی و یک باخت کسب کرده است . ولونتر اما از ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و ۲ تساوی داشته و فرم بهتری نسبت به دینامو بخارست داشته است . این بازی جذاب را که به صورت پخش زنده از سایت ما قابل ارائه است دنبال کنید و نظرات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

دیور گاردنز – سیریوس :

بازی بعدی که به صورت پخش زنده از سایت تخصصی فوتبالیا قابل ارائه می باشد بازی بین دو تیم دیورگاردنز و سیریوس در چهارچوب هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال سوئد می باشد . این بازی امشب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی دیورگاردنز در شهر استکهلم سوئد برگزار می شود .

این دو تیم از سال ۲۰۱۷ تاکنون ۱۰ بار در چهارچوب مسابقات مختلف مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که ۸ بار میزبان امشب برنده بوده و تنها دو بار سیریوس توانسته برنده این رقابت رو در رو باشد . دیورگاردنز از ۱۰ بازی انجام داده شده در چهارچوب لیگ برتر فوتبال سوئد در رتبه سوم با ۲۱ امتیاز می باشد و سیروس با کسب ۱۲ امتیاز از ۱۰ بازی انجام داده شده در رتبه یازدهم این رقابت ها قرار دارد . این بازی را به صورت پخش زنده از سایت ما دنبال کنید نظرات و پیشنهادات خود را با ما در اشتراک بگذارید.

سیلک بورگ – سونویوسکه :

بازی بعدی قابل ارائه به صورت پخش زنده بازی بین دو تیم سیلکبورگ و سونویوسکه به عنوان بازی آخر از هفته اول لیگ برتر فوتبال دانمارک می باشد . این بازی امشب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه خانگی سیلک بورگ واقع شده در شهر سیلکبورگ دانمارک سوت می خورد . داور این مسابقه آقای میکل ردر میباشد . سیلکبورگ از ۵ بازی اخیر خود ۳ برد و یک تساوی و یک باخت داشته و سونویوسکه از ۵ بازی اخیر خود دو برد و سه باخت کسب کرده است . پیشنهاد می کنم این بازی را به صورت زنده از سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را با ما در میان بگذارید.