پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت فوتبالیا انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

تمامی هواداران فوتبال و فوتبال دوستان هم برای دیدن مسابقه فوتبال مورد علاقه خود می توانند از سایت فوتبالیا استفاده کنند تا اگر دسترسی به تلوزیون و یا سایت رایگان برای دیدن این بازی ها ندارند از این سایت برای دیدن بازی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

تیم فوتبالیا با تهیه و ارائه تاریخچه ی تیم های ملی این امکان را به شما میدهد تا با تاریخچه تیم های ملی که عضوی از فیفا هستند آشنا شوید و با زبان فارسی داستان ها و تاریخچه جذاب تیم های ملی فوتبال را بخوانید . بعضی از تاریخچه ی تیم‌ های ملی گمنام که حتی تاریخچه آن ها به زبانی غیر از فارسی هم به سختی پیدا می شوند اما توسط تیم تخصصی سایت فوتبالیا به زبان فارسی تهیه شده اند تا مخاطبین این سایت بیش از پیش از بازی های ملی لذت ببرند . حتماً از قسمت‌ های دیگر سایت که برای شما فراهم شده اند دیدن کنید و نظرات خود را در هر بخش برای ما در اشتراک بگذارید تا بتوانیم مطالب بهینه تری به شما ارائه دهیم.

امروز یعنی بیست و پنجم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

گوادلوپ – جامائیکا :

اولین بازی انتخاب شده برای پخش زنده از سایت ما دومین بازی از رقابت های جام طلایی کونکاکاف از گروه سوم می باشد . این بازی بامداد فردا ساعت ۳ به وقت ایران بین دو تیم گوادلوپ و جامائیکا برگزار می‌شود . تمام بازی های جام طلایی کونکاکاف امسال به صورت متمرکز در ر آمریکا برگزار می‌شود و بازی‌های این گروه هم همگی در شهر فلوریدا برگزار می شوند . گوادلوپ پس از ۵ بازی اخیر خود چهار برد یک باخت داشته و جامائیکا در سمت مقابل از ۵ بازی اخیر خود دو برد و دو باخت و یک تساوی ثبت کرده است .

اما این را باید در نظر گرفت که جامائیکا در طول این پنج بازی اخیر به مصاف حریفان سرسخت تری رفته است . جامائیکا در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه چهل و پنجم قرار دارد . جامعه ای که هفته پیش در چهارچوب این رقابت ها با نتیجه دو بر صفر سورینام را شکست داد و گوادلوپ با نتیجه ۳ بر یک از کاستاریکا شکست خورد بنابراین جامائیکا با ۳ امتیاز و گوادلوپ ۰ امتیاز به ترتیب در رتبه های دوم و سوم این گروه قرار دارند . پیشنهاد می کنم این بازی جذاب را به صورت زنده از سایت ما دنبال کنید و نظرات خود را در مورد این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

سورینام – کاستاریکا :

دومین بازی انتخاب شده برای ارائه به صورت زنده نیز دومین بازی از گروه سوم رقابت‌ های جام طلایی کونکاکاف بین دو تیم سورینام و کاستاریکا می باشد . این بازی صبح فردا ساعت ۵ به وقت ایران در شهر فلوریدای آمریکا برگزار می‌شود . سورینام از پنج بازی اخیر سه برد و دو باخت کسب کرده اما در سمت مقابل کاستاریکا از ۵ بازی اخیر خود دو تساوی و دو باخت و تنها یک برد ثبت کرده است .

اما تیم های ملی که کاستاریکا در طول این ۵ بازی به مصاف آنها رفته بسیار بسیار پرقدرت تر از حریفان سورینام در طول این ۵ بازی بوده اند . سورینام در رتبه بندی تیم های ملی ثبت شده در فیفا در رتبه ۱۳۶ و کاستاریکا در این رتبه بندی در رتبه ۵۰ قرار دارد . پیشنهاد می کنم که این بازی را به صورت زنده از سایت ما دنبال کنید و نظرات و پیشنهادات خود را در مورد پخش زنده این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

سارمینتو – استودیانتس :

بالاخره بازی های لیگ برتر فوتبال آرژانتین هم این هفته آغاز می شود . یکی از بازی های مهم هفته اول لیگ برتر فوتبال آرژانتین بازی بین دو تیم سارمینتو و استودیانتس می باشد که به صورت پخش زنده از سایت ما قابل دیدن است . این بازی حساس و جذاب صبح فردا ساعت ۴:۴۵ به وقت ایران آغاز می‌شود .

این بازی در ورزشگاه خانگی سارمینتو در شهر بوینس آیرس آرژانتین سوت می خورد . هر دو تیم از ۵ بازی اخیر خود دو تساوی و دو باخت و تنها یک برد ثبت کرده‌اند و فرم بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند . به همین دلیل این بازی بسیار حساس و جذاب خواهد بود و برای فوتبال‌ دوستان لحظاتی پر از هیجان را به ارمغان می آورد . پیشنهاد می کنم پخش زنده این بازی را از سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات خود را در مورد این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

آلدوسیوی – پاتروناتو :

بازی بعدی قابل ارائه به صورت پخش زنده توسط سایت تخصصی فوتبالیا نیز بازی بین دو تیم آلدوسیوی و پاتروناتو در چهارچوب هفته اول لیگ برتر فوتبال آرژانتین میباشد . ای دو تیم امشب ساعت ۲۱ به وقت ایران در ورزشگاه خانگی تیم آلدوسیوی به مصاف یکدیگر می‌روند . این بازی هم می تواند بسیار جذاب و حساس باشد و از آنجا که اولین بازی از لیگ برتر این فصل کشور آرژانتین است از جذابیت و حساسیت خاصی برخوردار می باشد . هر دو تیم در این بازی برای برد به مصاف یکدیگر می‌روند و اصلاً نمی خواهند که به یکدیگر امتیاز بدهند .

این دو تیم در طول ۱۱ سال اخیر ۱۳ بار در چهارچوب رقابت های مختلف مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که ۳ بار میزبان امشب و ۴ بار میزبان برنده این رقابت رودررو بوده است . شش بازی هم در طول این ۱۳ بازی با تساوی به اتمام رسیده است . تی آلدوسیوی از ۵ بازی اخیر خود ۴ باخت و تنها یک برد داشته و تیم پتروناتو از پنج بازی اخیر خود ۳ برد و دو باخت ثبت کرده است . حتماً این بازی جذاب و حساس را به صورت زنده دنبال کنید و نظرات خود را در مورد این بازی با ما در اشتراک بگذارید.

اتلتیکو سارمینتو – استودیانتس :

بازی بعدی نیز که به صورت پخش زنده از سایت ما قابل ارائه می باشد بازی بین دو تیم اتلتیکو سارمینتو و استودیانتس می باشد . این بازی نیز در چارچوب هفته اول رقابت‌های لیگ برتر فوتبال آرژانتین برگزار می شود . بازی بین این دو تیم مدعی صبح فردا ساعت ۴:۴۵ به وقت ایران در ورزشگاه خانگی اتلتیکو سارمینتو سوت می خورد . این بازی نیز می‌تواند بسیار جذاب و حساس دنبال شود چرا که هر دو تیم برای برد در بازی افتتاحیه خود در لیگ برتر فوتبال آرژانتین به میدان می‌آیند .

هر دو تیم از ۵ بازی اخیر خود دو تساوی و دو برد و تنها یک باخت داشته اند و فرم خوبی در طول این ۵ بازی از خود به جای گذاشته اند . این دو تیم در طول سال‌های اخیر تنها دوبار در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶ مقابل یکدیگر قرار گرفته‌اند که هر دو بازی با برد یک بر صفر به نفع استودیانتس به اتمام رسیده است . حتماً این بازی را به صورت پخش زنده از سایت تخصصی فوتبالیا دنبال کنید و نظرات و انتقادات خود را در مورد این بازی و پخش زنده آن با ما در اشتراک بگذارید.