پخش زنده ی فوتبال از وب سایت تخصصی فوتبالیا :

یکی از خدمات سایت بزرگ معتبر فوتبالیا برای ایرانیان فوتبال دوست و کسانی که علاقه مند به پیگیری تمام بازی های روز فوتبال ، چه معروف و چه گمنام ، هستند پخش زنده ی مهم‌ ترین و حساس ترین بازی های روز برای مخاطبان عزیز این سایت می باشد . پخش بازی های فوتبال این امکان را به مخاطبان این سایت می دهد .تا هر کجا که باشند بتوانند بازی های مورد علاقه خود و یا بازی های تیم هایی که مورد طرفداری قرار می دهند را به طور مستقیم مشاهده کنند.

روزانه مهمترین و حساس ترین بازی هایی که در هر گوشه جهان اند و یا بازی های تیم هایی که معروف نیستند .اما بنظر بازی های جذاب و مهمی باشند توسط تیم سایت فوتبالیا انتخاب شده و برای پخش زنده انتخاب می‌شوند . حتماً از قسمت های دیگر سایت که مربوط به شرایط کنونی تیم ها در جداول های آنها و یا تاریخچه تیم های ملی و داستان های گذشته آنها می باشد دیدن کنید .تا با تیم هایی که گمنام اند بیشتر آشنا شوید و بیشتر از سبک های مختلف فوتبال در گوشه های جهان مطلع شوید.

تمامی هواداران فوتبال و فوتبال دوستان هم برای دیدن مسابقه فوتبال مورد علاقه خود می توانند از سایت فوتبالیا استفاده کنند .تا اگر دسترسی به تلوزیون و یا سایت رایگان برای دیدن این بازی ها ندارند از این سایت برای دیدن بازی های مورد علاقه خود استفاده کنند.

در مقطع کنونی از سال که رقابت‌های بسیار مهم و جذاب و البته محبوب یورو ۲۰۲۰ و کوپا آمریکا در حال برگزاری می باشند بحث تیم‌های ملی خیلی داغ است.این تیم ها همگی برای کسب جایگاه و اعتبار بیشتر در این رقابت ها با حداکثر توان ممکن به رقابت می پردازند و همین باعث شده .تا این دو سری مسابقات از جذاب ترین بازی های فوتبال در کل دنیا باشند .

حال تیم فوتبالیا با تهیه و ارائه تاریخچه ی تیم های ملی این امکان را به شما میدهد تا با تاریخچه تیم های ملی که عضوی از فیفا هستند آشنا شوید و با زبان فارسی داستان ها و تاریخچه جذاب تیم های ملی فوتبال را بخوانید .

بعضی از تاریخچه ی تیم‌ های ملی گمنام که حتی تاریخچه آن ها به زبانی غیر از فارسی هم به سختی پیدا می شوند. اما توسط تیم تخصصی سایت فوتبالیا به زبان فارسی تهیه شده اند تا مخاطبین این سایت بیش از پیش از بازی های ملی لذت ببرند . حتماً از قسمت‌ های دیگر سایت که برای شما فراهم شده اند دیدن کنید.نظرات خود را در هر بخش برای ما در اشتراک بگذارید تا بتوانیم مطالب بهینه تری به شما ارائه دهیم.

امروز یعنی ششم تیرماه سال ۱۴۰۰ جدول پخش زنده بازی ها و شرایط هر بازی را برای شما فراهم کرده ایم تا علاوه بر کسب اطلاعات در مورد زمان بازی ها ، مختصر اطلاعاتی درباره شرایط تیم ها و آن بازی هم به شما انتقال دهیم. در ادامه با سایت تخصصی فوتبالیا همراه باشید :

بلژیک – پرتغال :

این بازی به عنوان چهارمین بازی در چهارچوب مرحله یک هشتم نهایی یورو ۲۰۲۰ امشب ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران در ورزشگاه المپیکو سویا در شهر سویا اسپانیا در حالی برگزار می‌شود. که داور این مسابقه آقای فلیکس بریش آلمانی می باشد .

برنده این مسابقه باید به مصاف ایتالیا در مرحله بعد که با نتیجه ۲ بر یک اتریش را حذف کرده برود . این بازی یکی از زیباترین و حساس ترین بازی های یورو ۲۰۲۰ خواهد بود .چرا که بلژیک بسیار آماده تمام بازی های گروهی خود را با برد قاطع پشت سر گذاشته و یکی از مدعیان قهرمانی در مسابقات یورو امسال می باشد. در سمت مقابل پرتغال که مدافع عنوان قهرمانی یورو می باشد از گروه مرگ توانسته صعود کند و رونالدو که اکنون رکورد بیشترین گل ملی را زده بسیار انگیزه دارد تا تیمش را به مراحل بعد هدایت کند .

این بازی را حتماً تماشا کنید چرا که یکی از زیباترین بازی های سال خواهد بود . در مجموع اما طبق پیش بینی ها وضعیت بلژیک بهتر می باشد امکان صعود این تیم هم بیشتر از پرتقال خواهد بود .اما این سری از مسابقات به دلیل حساسیت بالایی که دارند اصلاً قابل پیش بینی قطعی نیستند.

هلند – جمهوری چک : 

بازی بعدی که مربوط به تیم های هلند و جمهوری چک می باشد در ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت ایران به عنوان سومین بازی از دور رفت مرحله یک هشتم نهایی بازی های یورو ۲۰۲۰ در ورزشگاه پوشکاش آرنا در شهر بوداپست کشور مجارستان به داوری آقای سرگی کاراسف روسی برگزار می‌شود . برنده این دیدار به مصاف دانمارک میرود که دیشب توانست با نتیجه عالی ۴ بر صفر ولز را شکست دهد و راهی مرحله یک چهارم نهایی شود . این بازی هم بسیار زیبا و حساس خواهد بود و دیدن این بازی به صورت زنده هیجان و لذت بسیار بالایی به فوتبالدوستان القا خواهد کرد.

فولاد – سپاهان :

بازی بعدی مربوط به لیگ برتر فوتبال خلیج فارس می باشد و در این روزها دوباره بازار رقابت‌ های داخلی بسیار داغ شده و اکنون که در چند هفته پایانی لیگ برتر فوتبال خلیج فارس می باشیم این بازیها در حساس ترین مقطع زمانی ممکن قرار دارند . بازی فولاد و سپاهان امشب ساعت ۲۰ و ۴۵ دقیقه در ورزشگاه خانگی فولاد در   خوزستان برگزار می شود.سپاهان با توجه به برد پرسپولیس در این هفته برای نگه داشتن رقابت خود جهت کسب قهرمانی لیگ امسال باید در این بازی برد کسب کند بعد از سمت مقابل فولاد هم بعد از پرسپولیس بهترین خط دفاعی لیگ را دارد.اصلاً برای گرفتن تساوی به مسابقه نمی آید و فقط و فقط جهت برد پا به این میدان می گذارد .

دلیل اینکه فولاد هم حتما از این بازی برد می خواهد این است که فولاد با برد در این بازی می تواند به رتبه چهارم یعنی رتبه کنونی آلومینیوم اراک صعود کند و برای کسب سهمیه رقابت کند . در سمت مقابل سپاهان هم با یک بازی کمتر با ۴۸ امتیاز در رتبه دوم بعد از پرسپولیس قرار دارد.با برد در این بازی هم امتیاز پرسپولیس خواهد شد . این بازی یکی از سرنوشت ساز ترین و مهم ترین بازی های این فصل از لیگ برتر فوتبال خلیج فارس می باشد و دیدن آن به صورت زنده حتماً سرگرم کننده خواهد بود.

پیکان – نفت مسجد سلیمان :

دیگر بازی ارائه شده توسط سایت فوتبالیا به صورت پخش زنده امروز بازی پیکان و تیم نفت مسجد سلیمان می باشد و این بازی ساعت ۱۹ و ۴۵ در ورزشگاه خانگی پیکان برگزار خواهد شد. به دلیل هم امتیاز بودن دو تیم پیکان و نفت مسجدسلیمان این بازی بسیار حساس و جذاب خواهد بود و هر دو تیم برای جلوگیری از سقوط برای برد در این مسابقه می جنگند.

فلومیننزه – کورینتیانس :

این بازی هم در چهارچوب هفته هفتم لیگ برتر فوتبال برزیل بین این دو تیم مدعی برای کسب قهرمانی برگزار خواهد شد.با توجه به اینکه این دوره از بازی ها اکنون در هفته‌های ابتدایی خود به سر می برند تیم ها هنوز جا نیفتاده اند.بعضی از بازیکنان تیم ها هم در اختیار تیم های ملی می باشند .اما با توجه به رقابت تاریخی و عمیق بین این دو تیم بازی بین این دو تیم همواره جذاب و پر از هیجان بوده.حتماً برای فوتبال دوستان دیدن این بازی به صورت زنده بسیار جذاب خواهد بود.