برنامه پخش زنده و برگزاری بازی های مهم ملی در قاره اروپا و رقابت‌های مقدماتی جام جهانی؛

امروز و امشب روز آخر فیفا دی این ماه فوتبال جهان می باشد و بعد از برگزاری بازی های امروز و امشب بازیکنان به تیم های باشگاهی خود برگشته تا بعد از استراحت کوتاه ابت‌های داخلی و لیگ‌های معتبر اروپایی حاضر شوند و بازی‌های باشگاهی دوباره از سر گرفته شود.

حالا اما در در آخرین روز فیفا دی نیز تعدادی بازی مهم از رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا برگزار می شود که سایت ما مانند تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است که برنامه پخش و برگزاری این بازی‌ها را به طور خلاصه و مفید برای شما معرفی کرده و شرح دهد.

بازی هایی که با توجه به حضور تیم های معتبر و درجه یک اروپایی قطعاً طرفداران و تماشاگران ویژه خواهد داشت و آنها که به این تیم ها علاقه مند هستند در نقاط مختلف جهان به تماشای این بازی ها خواهند نشست.

بنابراین اگر شما نیز ماهیت این مسابقات را نگاه کنید و از جدول پخش آن اطلاع یابید در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

کوزوو – اسپانیا:

تیم ملی فوتبال اسپانیا امشب در دیدار ششم خود از رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا و از گروه دوم باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در کشور کوزوو به مصاف این تیم برود.

اسپانیا در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی عملکرد خوبی نداشته است و در حال حاضر با دو بازی بیشتر نسبت به سوئد و تنها یک امتیاز بیشتر نسبت به این تیم در جایگاه اول جدول قرار گرفته و در واقع شانس صعودش به طور مستقیم در دستان خودش نمی باشد.

قطعاً این تیم در ادامه رقابت ها نباید امتیاز از دست بدهد و از دست دادن امتیاز توسط آنها می تواند برایشان گران تمام شود.

ایتالیا – لیتوانی:

تیم ملی ایتالیا یکی دیگر از تیم هایی است که در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی نتوانست عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارد.

البته آن‌ها رکورد شکست ناپذیری تیم های ملی در رقابت‌های متوالی را شکسته و به دنبال تداوم آن هستند اما در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی است ۵ بازی موفق شده‌اند ۱۱ امتیاز کسب کنند و با دو بازی بیشتر تنها ۴ امتیاز با تیم دوم یعنی سوئیس فاصله دارند.

این اتفاق عملاً نشان می‌دهد که ایتالیا نیز دیگر نباید امتیازی از دست داده و در بازی رودررو نیز سوئیس را شکست دهد تا بتواند به عنوان تیم اول این گروه راهی جام‌جهانی شود.

بلاروس – بلژیک:

تیم ملی فوتبال بلژیک در بین تیم‌های ملی اروپایی به شیاطین سرخ معروف است یکی از بهترین عملکردها را در میان تیم‌های معتبر اروپایی داشته و هم اکنون با انجام ۵ بازی و کسب ۱۳ امتیاز و امتیاز بیشتر نسبت به تیم دوم گروه پنجم در صدر جدول قرار داشته و به نظر نمی رسد کار سختی برای صعود مستقیم به رقابت‌های جام جهانی داشته باشد.

این تیم باید امشب از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در کشور بلاروس به مصاف تیم ملی بلاروس برود.

لهستان – انگلیس:

بی شک بهترین و با ثبات ترین تیم حال حاضر رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی در قاره اروپا نایب قهرمان رقابت‌های یورو یعنی انگلیس می باشد.

این تیم تمامی پنج بازی اخیر خود را در گروه ۹ با برتری پشت سرگذاشته و با ۵ امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی لهستان در صدر جدول گروه قرار گرفته است.

سه شیرها امشب باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم دوم گروه یعنی لهستان رفته و در صورت پیروزی می توانند از هم اکنون خود را در قطر ببینند.

ایسلند – آلمان:

مردان سرزمین یخی نیز امشب از گروه دهم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره اروپا از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه باید به مصاف صدرنشین گروه یعنی آلمان بروند.

آلمان‌ها که با آمدن هانسی فلیک جان تازه ای گرفته اند به دنبال پیروزی و تثبیت صدرنشینی خود می باشند.