پخش زنده و برنامه دیدار های مهم امشب فوتبال اروپا:

بعد از انجام پایان هفته دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا که بعضاً با نتایج عجیب و غریب و جالب نیز همراه بود حال امشب هفته دوم رقابتهای لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا به انجام می رسد.

دیدارهایی که قطعا از لحاظ جذابیت و تماشاگر به سطح لیگ قهرمانان اروپا نخواهند رسید و طرفداران و تماشاگران کمتری این رقابت‌ها را دنبال خواهند کرد اما با همه این اوصاف این دیدارها نیز با حضور برخی از تیم های شناخته شده تر به انجام خواهد رسید و همین امر می تواند جذابیت این بازی ها را بیشتر کند.

بی شک حضور تیم‌هایی مانند ناپولی تاتنهام لستر و سایر تیم های مدعی این رقابت ها می‌تواند جذاب تر شدن تنور این بازی ها کمک شایانی کند و طرفدار بیشتری را به سمت سوی این دور رقابت بکشاند.

حال با همه این تفاسیر تیم تحلیلی سایت فوتبالیا در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته خلاصه برنامه از دیدارهایی که قرار است امشب برگزار شود را خدمت شما ارائه دهد تا شما از کنداکتور برگزاری دیدارهای امشب اطلاع کافی داشته باشید.

رقابت های لیگ اروپا:

رئال سوسیه‌داد اسپانیا – موناکو فرانسه:

امشب از گروه دوم رقابت های لیگ اروپا یکی از حساس ترین و مهیج ترین گروه این بازی ها با حضور تیم‌های موناکو، سوسیه داد و آیندهوون نمایندگان اسپانیا یعنی تیم‌های رئال سوسیه داد و موناکو از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در کشور اسپانیا به مصاف هم خواهند رفت.

رقابتی که با توجه به حضور سه تیم مدعی در این گروه می تواند مشخص کننده وضعیت گروه تا حدود زیادی باشد.

لژیا ورشو لهستان – لسترسیتی انگلیس:

از گروه سوم رقابت‌های لیگ اروپا نیز امشب تیم ملی ورشو لهستان که در هفته نخست موفق شد اسپارتاک مسکو را شکست دهد از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه میزبان یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ اروپا یعنی لسترسیتی می باشد.

لستر در هفته نخست در برابر ناپولی متوقف شده است و حال می داند که باید در این دیدار خارج از خانه دست پر از زمین خارج شود.

ناپولی ایتالیا – اسپارتاک مسکو روسیه:

تیم فوتبال ناپولی ایتالیا مقتدرترین تیم حال حاضر فوتبال اروپا در پنج لیگ معتبر اروپایی که با اقتدار در صدر جدول رقابت‌های سری a ایتالیا قرار گرفته است امشب در یک دیدار اروپایی باید در ورزشگاه دیه گو آرماندو مارادونا شهر نابل به مصاف اسپارتاک مسکو روسیه برود.

این دیدار نیز از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد.

لاتزیو ایتالیا – لوکوموتیو مسکو روسیه:

امشب و در دیگر دیدار و جدال بین نمایندگان ایتالیا و روسیه این بار از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه و در پایتخت ایتالیا شهر رم، تیم فوتبال لاتزیو از گروه پنجم رقابت‌های لیگ اروپا باید از تیم لوکوموتیو مسکو پذیرایی کند.

لاتزیو در دیدار اول خود مغلوب گالاتاسرای شده است و لوکوموتیو مسکو نیز توانسته یک امتیاز از جدال با مارسی به دست بیاورد.

رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا:

زوریا اوکراین – رم ایتالیا:

شاگردان ژوزه مورینیو در تیم فوتبال رم ایتالیا امشب از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران باید در کشور اکراین به مصاف یاران اللهیار صیادمنش در تیم زوریا بروند.

این دیدار که از گروه سوم رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا برگزار می‌شود جدالی بین تیم های ۳ و ۰ امتیازی گروه نیز می باشد.

فاینورد هلند – اسلاویا پراگ جمهوری چک:

تیم فوتبال فاینورد هلند نماینده کشور هلند در رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا به همراه علیرضا جهانبخش مهاجم ایرانی خود امشب و بعد از تساوی در هفته اول این رقابت ها، از گروه پنجم بازی ها و در ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه باید از تیم اسلاویاپراگ جمهوری چک پذیرایی کند.

تاتنهام انگلیس – مورا اسلوونی:

تیم فوتبال تاتنهام انگلیس یکی از مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا نیز امشب از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران و از گروه هفتم این بازی ها به مصاف تیم مورا اسلوونی خواهد رفت.