پخش زنده و برنامه برگزاری و دیدارهای مهم لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا:

بعد از برگزاری و انجام هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حال از امشب رقابت‌های لیگ اروپا و لیگ کنفرانس اروپا که یک لیگ جدید در سطح قاره اروپا محسوب می شود نیز آغاز و پیگیری می‌شود.

دیدارهایی که حضور برخی تیم‌های بزرگ و معتبر اروپایی در آن می تواند سبب جذابیت و حساسیت این دیدارها شده و تماشاگران زیادی را به سمت و سوی خود بکشد.

نکته جالب اینکه در لیگ کنفرانس اروپا که یک لیگ نوپا محسوب می‌شود نیز تیم‌های نسبتاً پرطرفدار اروپایی حضور داشته و می توانند باعث جذابیت آن لیگ نیز شوند.

حال با این اوصاف دانستن برنامه برگزاری بازی‌های این دو لیگ خالی از لطف نمی باشد و تیم نویسندگان سایت ما نیز در نظر گرفته است که برنامه برگزاری دیدارهای امشب این دو لیگ را به صورت مختصر و مفید برای شما شرح دهد.

لیگ اروپا:

پی اس وی آیندهوون – رئال سوسیداد:

در یکی از حساس ترین بازی های امشب رقابت‌های لیگ اروپا و در یکی از حساس‌ترین و نزدیکترین گروه های احتمالی یعنی گروه دوم این رقابت‌ها امشب تیم‌های پی اس وی آیندهوون هلند و رئال سوسیداد اسپانیا باید در کشور هلند به مصاف یکدیگر بروند.

این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.

لسترسیتی – ناپولی:

بی‌شک حساس‌ترین و مهمترین جدال امشب رقابت‌های لیگ اروپا از گروه سوم این رقابت‌ها و بین تیم‌های لسترسیتی و ناپولی برگزار خواهد شد.

یک دیدار حساس و هیجان انگیز بین دو تیم خوب به کشورهای انگلیس و ایتالیا که می تواند سطحی بالاتر از رقابت‌های لیگ اروپا داشته باشد.

این دیدار نیز امشب از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه کینگ پاور شهر لستر برگزار خواهد شد.

گالاتاسرای – لاتزیو:

یکی دیگر از بازی های هیجان انگیز و زیبای امشب رقابت‌های لیگ اروپا جدال تیم‌های گالاتاسرای ترکیه و لاتزیو ایتالیا می باشد.

یک رقابت هیجان انگیز و دیدنی که می تواند بسیار پر افت و خیز بوده و باعث شود شاهد یک مسابقه جنجالی و زیبا باشیم.

این دیدار نیز از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه در کشور ترکیه و به میزبانی تیم گالاتاسرای برگزار خواهد شد.

لیگ کنفرانس اروپا:

رن فرانسه – تاتنهام انگلیس:

در یکی از دیدارهای هیجان انگیز و جذاب امشب رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا تیم رن فرانسه در کشور فرانسه و از ساعت ۲۱ و ۱۵ دقیقه میزبان سفیدپوشان شمال لندن می باشند.

دیداری که قطعاً یک رقابت هیجان انگیز بین تیم های رن و تاتنهام از آب در خواهد آمد و باید دید که در نهایت کدام تیم می تواند موفق از زمین خارج شود.

اس رم – زسکا صوفیه بلغارستان:

شاگردان ژوزه مورینیو نیز امشب در رقابت‌های لیگ کنفرانس اروپا و از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران باید در ورزشگاه المپیکو شهر روم به مصاف نماینده بلغارستان یعنی زسکا صوفیه بروند.

جالوروسی که فصل خوبی را در رقابت های سری آ ایتالیا آغاز کرده است به دنبال ادامه روند خوب خود در رقابت اروپایی لیگ کنفرانس نیز می‌باشد و باید دید که در این دیدار خانگی چه نتیجه‌ای را کسب خواهد کرد.