برنامه پخش و برگزاری رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی؛

امروز به عبارتی بامداد فردا فیفا دی این ماه رسما به پایان می‌رسد و دیدارهای ملی که در رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی قاره‌های مختلف برگزار می‌شد به اتمام رسیده دوباره متوقف می شود تا بازی‌های باشگاهی لیگ‌های معتبر اروپایی از سر گرفته شود.

بازی‌هایی که قطعاً بسیاری از علاقه مندان و فوتبال دوستان منتظر آغاز آن هستند به خصوص اینکه رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز در هفته آینده آغاز شده و بازی های جذاب و هیجان انگیز بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا دوباره از سر گرفته می‌شود.

با همه اینها اما بامداد فردا دیدارهایی است رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی برگزار خواهد شد.

دیدارهایی که همواره جذاب و هیجان انگیز بوده و پیش بینی در آن بسیار سخت و دشوار می‌باشد.

این دیدارها در آمریکای جنوبی به گونه‌ای است که می‌توان در آن انتظار هر اتفاق غیرمنتظره ای را نیز داشت.

آرم در این مطلب و در ادامه بحث می خواهیم برنامه برگزاری و پخش زنده بازی های بامداد فردا مقدماتی جام جهانی این قاره را برایتان شرح دهیم.

پاراگوئه – ونزوئلا:

تیم‌های ششم و دهم جدول رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی پاراگوئه و ونزوئلا امشب از ساعت ۳ بامداد به وقت تهران باید در کشور پاراگوئه مصاف هم بروند.

تیم میزبان همچنان امید هایش برای صعود به جام جهانی زنده بوده و می تواند با پیروزی در این دیدار این امیدها را نیز افزایش دهد.

اروگوئه – اکوادور:

اما شگفتی‌ساز رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی تیم ملی اکوادور که با کسب ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته است باید امشب از ساعت ۳ بامداد به مصاف اروگوئه چهارم جدولی برود.

شرایط بازی و جدول به گونه‌ای است که تیم ملی اکوادور می‌تواند با پیروزی در این دیدار خارج از خانه گام بلندی برای صعود به جام جهانی برداشته و شگفتی خود را تکمیل کند.

از طرف مقابل اروگوئه نیز می‌تواند با پیروزی در حضور تمام ستارگان خود یک پله در جدول بالا تر آمده و جایگاه خود را مستحکم تر سازد.

کلمبیا – شیلی:

تیم های ملی کلمبیا و شیلی دو تیمی هستند که در رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی نتوانستند آن عملکردی که همگان از آنها انتظار دارند را به نمایش بگذارند.

تیم کلمبیا هم اکنون در رده پنجم جدول قرار گرفته است و شیلی در عین ناباوری در رده هشتم جدول مقدماتی جام جهانی قاره آمریکای جنوبی جای دارد.

قطعاً شکست در دیدار امشب برای شیلی می‌تواند به منزله پایان یافتن امیدهایش آن جهت صعود به جام جهانی محسوب شود و پیروزی کلمبیا نیز می‌تواند وضعیت این تیم را در جدول بهتر سازد.

این دیدار از ساعت ۳ و ۳۰ دقیقه بامداد به میزبانی تیم کلمبیا برگزار می‌شود.

آرژانتین – بولیوی:

یکی از دو تیم برتر قاره آمریکای جنوبی و مدافع عنوان قهرمانی رقابت‌های کوپا‌آمریکا یعنی آرژانتین امشب باید در یک دیدار خانگی به مصاف یکی از تیم های انتهای جدولی رقابت‌های مقدماتی جام جهانی قاره آمریکا جنوبی برود.

بعد از جنجال های بازی آرژانتین و برزیل در هفته گذشته و لغو آن حال آلبی‌سلسته باید در دیدار پایانی فیفا دی به پیروزی برسد تا خیالش بابت بازی‌های باقیمانده کمی راحت تر شود.

دیدار امشب از ساعت ۴ بامداد برگزار خواهد.

برزیل – پرو:

اما با ثبات ترین تیم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی برزیل که تمامی بازی‌های خود را تا به اینجا با برد پشت سر گذاشته است بعد از جنجالی که در بازی با آرژانتین برایش رخ داد باید از هفته دهم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی به مصاف تیم پرو برود.

برزیل با توجه به نتایجی که به دست آورده است از هم اکنون سودش را تا حدود زیادی به رقابت های جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قطعی کرده و از طرف مقابل تیم پرو برای زنده نگهداشتن امیدهایش باید این دیدار خارج از خانه را با برد پشت سر بگذارد.

رقابت تیم‌های پرو و برزیل از ساعت ۵ بامداد به میزبانی تیم ملی برزیل برگزار خواهد شد.