پخش زنده و برنامه برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا :

شب دوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا فصل ۲۰۲۱ ۲۰۲۲ امشب با برگزاری ۱۶ دیدار دیگر پیگیری و به پایان می رسد.

دیدارهایی که قطعاً برخی از آنها بسیار جذاب و هیجان انگیز بوده و طرفداران زیادی نیز دارد.

شب گذشته لیگ قهرمانان اروپا نیز با نتایج جالب و گاها عجیب به پایان رسید.

جایی که تیم یانگ بویز سوئیس موفق شد منچستر یونایتد را در عین ناباوری شکست دهد و بارسلونا نیز در خانه مغلوب بایرن مونیخ شد.

علاوه بر این تیم های چلسی و یوونتوس نیز بازی‌های خود را با برد پشت سر گذاشتند و حال باید دید رقابت‌های امشب چه نتایجی رقم خواهد خورد.

رقابت هایی که در ادامه می‌توانید برنامه پخش و برگزاری آن را مطالعه نمایید.

کلوب بروژ بلژیک – پاری سن ژرمن فرانسه:

یکی از مدعیان کسب عنوان قهرمانی این فصل از رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا یعنی تیم پاری سن ژرمن فرانسه ستارگان بسیار زیادی را در فصل نقل و انتقالات تابستانی به خدمت گرفته است ب باید در اولین دیدار فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در کشور بلژیک به مصاف تیم کلوب بروژ برود.

دیداری که به نظر نمی رسد برای پاریسن ژرمن و ستارگان این تیم سخت و دشوار بوده و این تیم باید به راحتی قهرمان بلژیک را شکست دهد.

منچسترسیتی انگلیس – لایپزیک آلمان:

در دیگر دیدار گروه اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا این فصل شاگردان پپ گواردیولا در تیم منچستر سیتی باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف تیم نایب قهرمان فصل گذشته بوندس‌لیگا آلمان بروند.

دیداری که می‌تواند برای سیتیزن ها سخت و دشوار از آب درآمده و گاوهای وحشی فوتبال آلمان می توانند برای آنها مشکل ساز شوند.

 آتلتیکو مادرید اسپانیا – پورتو پرتغال:

قهرمان فصل گذشته رقابت‌های لالیگا اسپانیا امشب باید در یکی از سخت‌ترین گروه‌های این دوره بازی‌ها از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه کار خود را در ورزشگاه متروپولیتانو با دیدار برابر یاران مهدی طارمی در تیم پورتو پرتغال آغاز کند.

دیداری که شاید ساده‌ترین رقابت تیم آتلتیکو در این گروه بوده و آنها باید با یک برد کار خود را در این گروه سخت و دشوار آغاز نمایند تا در ادامه راه کار برایشان ساده تر گردد.

لیورپول انگلیس – میلان ایتالیا:

اما امشب در یکی از بازی های کلاسیک و قدیمی لیگ قهرمانان اروپا تیم‌های لیورپول انگلیس و میلان ایتالیا که پیش از این دو بار سابقه رو در رو شدند در فینال بازی ها را داشته‌اند، باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه و از گروه دوم بازی ها جایی که آتلتیکو مادرید و پورتو نیز در آن حضور دارند به مصاف هم بروند.

دیداری که در ورزشگاه آنفیلد و به میزبانی قرمزهای بندر لیورپول برگزار می شود و میلان بعد از مدت ها دوباره در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا حاضر خواهد شد.

اینتر ایتالیا – رئال مادرید اسپانیا:

دیگر تیم شهر میلان یعنی اینتر نیز امشب باید از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان از پر افتخار ترین تیم لیگ قهرمانان اروپا یعنی رئال مادرید پذیرایی کند.

دیداری که فصل گذشته نیز در دور گروهی تکرار شد و رئال توانست اینتر را شکست دهد.

حال باید دید در دیدار امشب کدام یک از دو تیم می توانند پیروز از زمین خارج شوند.