پخش زنده و برنامه برگزاری رقابت‌های فوتبال در روز یکشنبه :

همانطور که می دانید روزهای شنبه و یکشنبه که آخر هفته اروپا محسوب می شود پر فوتبال ترین روز هفته از رقابت های اروپایی محسوب شده بسیاری از بازی‌های حساس و مهم در کلینیک های معتبر با حضور تیم های بزرگ و پرطرفدار در این دو روز به انجام می رسد.

به خصوص اینکه در هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز در پیش است و تمامی تیم‌هایی که در این تورنمنت حضور دارند باید دیدارهای خود را در روزهای شنبه و یکشنبه به انجام برسانند.

به همین دلیل سطح بازی ها در روزهای شنبه و یکشنبه به بالا رفته و تیم های معتبر اروپایی در این دو روز به انجام بازی‌های خود می‌پردازند.

حال با توجه به اینکه بازی های حساسی با حضور تیم‌های بزرگ اروپایی در این دو روز برگزار می شود تیم نویسندگان سایت فوتبالیا در نظر گرفته است که برنامه برگزاری و پخش این بازی‌ها را برایتان به طور مختصر و مفید ارائه دهد.

سامپدوریا – اینتر:

مدافع عنوان قهرمانی سری آ ایتالیا باید امروز بعد از ظهر از ساعت ۱۵ دقیقه به وقت تهران در یک دیدار خارج از خانه به مصاف تیم سامپدوریا برود.

این دیدار که از هفته سوم لیگ ایتالیا برگزار می‌شود نخستین دیدار روز دوم این لیگ می باشد.

اسپانیول – آتلتیکو مادرید:

مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لالیگا اسپانیا یعنی تیم آتلتیکو مادرید امروز باید از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه و در هفته چهارم رقابت های لالیگا اسپانیا به مصاف تیم دوم ایالت کاتالونیا یعنی اسپانیول برود.

این دیدار به میزبانی تیم اسپانیول برگزار شده و شاگردان سیمئونه باید در یک دیدار سخت خارج از خانه به میدان بروند.

لیدز یونایتد – لیورپول:

امروز یک دیدار نیز از هفته چهارم رقابت های لیگ برتر جزیره بین تیم های لیدز یونایتد و لیورپول از ساعت ۲۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد.

دیدار بین تیم های هفت و دو امتیازی جدول پرمیر لیگ که در خانه تیم لیدز برگزار شده و شاگردان یورگن کلوپ باید میهمان شاگردان مارچلو بیلسا باشند.

میلان – لاتزیو:

حساس‌ترین رقابت این هفته فوتبال ایتالیا بین تیم‌های میلان و لاتزیو در ورزشگاه سن‌سیرو شهر میلان برگزار خواهد شد.

دیدار بین دو تیم آماده و شش امتیازی لیگی که هر دو بازی ابتدایی خود را با پیروزی پشت سر گذاشته اند و این بازی به نوعی می‌تواند عیار آنها را برای فصل پیش رو مشخص سازد.

رقابت این دو تیم از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه آغاز خواهد شد.

رئال مادرید – سلتاویگو:

اولین دیدار رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو جدید در مقابل تیم سلتاویگو و از هفته چهارم رقابت‌های لالیگا اسپانیا می باشد.

دیداری که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار شده و رئالی ها بعد از مدت ها می توانند در سانتیاگو برنابئو به میدان بروند.