پخش زنده و برنامه برگزاری رقابتهای فوتبال اروپا:

با پایان یافتن رقابت های فیفا دی و اتمام بازی های ملی دوباره دیدارهای باشگاهی در لیگ های معتبر اروپایی از امروز آغاز شده و رقابت ها در سطح بالا دنبال خواهد شد.

دیدارهایی که از لیگ های معتبر اروپایی و با حضور تیم‌های بزرگ و پرطرفدار اروپایی برگزار شده علاقمندان به فوتبال می توانند از دیدن بازی‌ها دوباره لذت کافی را ببرند.

همانطور که می دانید قطعاً بیشتر فوتبال دوستان به بازی‌های باشگاهی بیشتر از بازی‌های ملی علاقه داشته و مایلند که بازی‌های باشگاهی را ببینند.

حال شروع دوباره فوتبال در اروپا مصادف شده است با شنبه آخر هفته اروپا که باعث شده است بسیاری از بازی ها در همین امروز برگزار شود.

بنابراین ما هم در کنار شما خواهیم بود تا برنامه پخش و برگزاری بازی‌های امروز را برایتان شرح دهیم.

لسترسیتی – منچسترسیتی:

دیدار همواره جذاب لسترسیتی و منچسترسیتی امشب از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران و در ورزشگاه کینگ پاور به میزبانی لستر برگزار خواهد شد.

لستری که همواره برای منچسترسیتی یک لقمه گلو گیر بوده و برای این تیم مشکل ساز می شود و حال باید دید که در دیدار امروز کدام یک از این دو تیم می توانند موفق از زمین خارج شوند.

منچستریونایتد – نیوکاسل:

بازگشت کریستیانو رونالدو به تئاتر رویا با رویارویی با نیوکاسل رخ خواهد داد.

دیداری که از ساعتی دیگر و در ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به میزبانی باشگاه منچستر یونایتد در ورزشگاه اختصاصی این تیم در شهر منچستر برگزار خواهد شد و رونالدو بعد از بازگشت به این اولین بازی خود را با شماره هفت این باشگاه به انجام خواهد رساند.

دیداری که در حضور تماشاگران برگزار می شود و می تواند بسیار هیجان انگیز و زیبا باشد.

پاری سن ژرمن – کلرمون:

تیم فوتبال پاری سن ژرمن فرانسه نیز امروز در ادامه بازی های مهم اروپا در لیگ یک فرانسه با تمامی ستارگان خود باید به مصرف کلرمون برود.

دیداری که پیش زمینه آن ها برای لیگ قهرمانان اروپا بوده و شاگردان پکتین و بعد از این دیدار باید به سراغ رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بروند دقیقاً مانند تمامی تیم‌های معتبر اروپایی.

این دیدار امشب از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار خواهد شد.

لایپزیک – بایرن مونیخ:

قهرمان و نایب قهرمان فصل گذشته رقابت‌های بوندسلیگا آلمان نیز یکی دیگر از دیدارهای جذاب امشب فوتبال باشگاهی اروپا می باشد.

جدالی بین بایرن مونیخ و لایپزیک که امشب از ساعت ۲۱ به وقت تهران و به میزبانی گاوهای نر فوتبال آلمان برگزار خواهد شد.

چلسی – استون ویلا:

مدافع عنوان قهرمانی رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب باید در دیداری که پیش از آغاز لیگ قهرمانان اروپا برگزار می شود از ساعت ۲۱ در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن با یاران دنی اینگز رو در رو شود.

دیدار بین چلسی و استون ویلا که می تواند بسیار زیبا جذاب و پر گل از آب در بیاید.