پخش زنده و برنامه برگزاری دیدارهای مهم امروز فوتبال اروپا :

امروز شنبه آخر هفته اروپا دیدار های مهم اروپایی در لیگ ها و نقاط مختلف جهان برگزار خواهد شد و تیم ها و باشگاه‌های زیادی در لیگ های مختلف به مصاف رقیبان خود خواهند رفت.

دیدارهایی که قطعا از هیجان و جذابیت بالایی برخوردار می باشد و با توجه به حضور تیم های معتبر و درجه یک در بازی ها تماشاگران و طرفداران زیادی نیز خواهند داشت.

قطعاً به دلیل شروع فیفا دی بعد از رقابت‌های این هفته فوتبال دوستان با توجه بیشتری دیدارهای امشب و فردا فوتبال اروپا و جهان را دنبال خواهند کرد چون می دانند برای مدت دو هفته خبری از فوتبال های باشگاهی نخواهد بود.

حال با همه این تفاسیر تیم نویسندگان سایت فوتبالیا در نظر گرفته است که مانند تمامی روزهای گذشته برنامه برگزاری دیدارهای امروز را نیز به طور خلاصه و مفید برای شما نوشته و خدمتتان ارائه دهد.

چلسی – ساوتهمپتون:

تیم فوتبال چلسی انگلیس یکی از مدعیان جدی کسب عنوان قهرمانی این فصل لیگ برتر جزیره امروز از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران و در ورزشگاه استمفوردبریج شهر لندن باید به مصاف تیم ساوتهمپتون برود.

دیداری که با توجه به امتیاز از دست دادن منچستر یونایتد و شرایط بالای جدول می‌تواند برای شاگردان توخل بسیار حائز اهمیت باشد.

تورینو – یوونتوس:

امروز و از هفته هفتم رقابت‌های سری آ ایتالیا و از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در دربی شهر تورین بین تیم‌های تورینو و یوونتوس برگزار خواهد شد.

امسال بعد از سال‌ها دو تیم در شرایطی و هم می‌رسند که تیم تورینو بالاتر از یوونتوس در جدول بوده و این امر می‌تواند از نکات جالب این مسابقه باشد.

این دیدار در استادیوم اختصاصی تیم تورینو برگزار خواهد شد.

برایتون آلبیون – آرسنال:

تیم فوتبال برایتون آلبیون شگفتی‌ساز این فصل فوتبال جزیره تا به اینجای کار امشب در یک دیدار مهم در فلامر و ورزشگاه اختصاصی خود از ساعت ۲۰ به وقت تهران میزبان تیم آرسنال خواهد بود.

برای تو که تا به اینجای فصل عملکردی فوق‌العاده داشته است می‌خواهد روند خوب خود را با گراهام پاتر ادامه دهد و آرسنال نیز بعد از فاجعه هفته‌های ابتدایی چند هفته است که به خودش آمده و بازی‌های بهتری را انجام می‌دهد.

ساسولو – اینتر:

مدافع عنوان قهرمانی رقابت های سری آ ایتالیا یعنی تیم فوتبال اینتر میلان امشب از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه باید دیدار هفته هفتم خود را در لیگ ایتالیا مقابل ساسولو به انجام برساند.

دیداری که به میزبانی تیم ساسولو برگزار شده و می‌تواند یکی از سخت ترین رقابت های این فصل تیم اینتر در مجموع بازی های لیگ ایتالیا به حساب می آید.

اتلتیکومادرید – بارسلونا:

حساس ترین و جذاب ترین جدال امشب فوتبال باشگاهی اروپا در کشور اسپانیا و از هفته هشتم رقابت‌های لالیگا برگزار خواهد شد.

جایی که شاگردان رونالد کومان در تیم بارسلونا که اوضاع مساعدی ندارند بعد از شکست ۳ بر صفر در چمپیونزلیگ مقابل بنفیکا باید از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه متروپولیتانو شهر مادرید به مصاف مدافع عنوان قهرمانی لالیگا یعنی آتلتیکومادرید بروند.

دیداری که قطعاً می‌تواند یک رقابت جذاب و هیجان انگیز از آب دربیاید.