پخش زنده و برنامه برگزاری دیدارهای مهم امشب فوتبال اروپا:

امروز جمعه دیدارهای باشگاهی در فوتبال اروپا امروز آغاز خواهد شد و برخی از تیم‌ها در برخی از لیگ ها بازی‌های خود را به انجام رسانده تا استارت دوباره شروع رقابت‌های پر هیجان و پرطرفدار باشگاهی اروپا در این هفته زده شود.

دیدارهایی که گاها حتی در لیگ های دسته دوم کشور های مختلف بوده اما برگزاری همین دیدارها نیز برای فوتبال دوستان حائز اهمیت می باشد چون آنها می‌دانند این رقابت ها مقدمه و پیش زمینه ای برای آغاز بازی های هیجان انگیز این هفته در سطح اول فوتبال جهان و اروپا می باشند.

بنابراین رقابت‌های امشب نیز از حساسیت و اهمیت خاص خود برخوردار بوده و از همین رو دیدیم تحلیلی سایت فوتبالیا در نظر گرفته است که برنامه پخش رقابت های باشگاهی اروپا در امشب را برایتان به طور خلاصه و مفید شرح

 دهیم.

سری‌آ ایتالیا:

تورینو – جنوآ:

هفته نهم سری‌آ ایتالیا نیز امشب با برگزاری دو دیدار آغاز می شود که در دیدار ابتدایی این هفته تیم دوم شهر تورین یعنی تورینو راس ساعت 20 به وقت تهران باید از جنوآ میزبانی کند.

تورینو در حال حاضر با 8 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار گرفته و جنوآ با 2 امتیاز کمتر هجدهم است.

حال باید دید در جدال این دو تیم چه نتیجه‌ای رقم خواهد خورد.

سمپدوریا – اسپتزیا:

جدال تیم های سمپدوریا و اسپتزیا دیگر دیدار آغاز کننده هفته نهم رقابت‌های سری آ می باشد که امشب از ساعت 22:15 به وقت تهران و به میزبانی تیم سمپدوریا برگزار می شود تا این دو تیم بعد از تورینو و جنوآ دیدار این هفته خود را به انجام برسانند و فوتبال ایتالیا رسما وارد هفته نهم خود شود.

لیگ برتر انگلیس:

آرسنال – استون ویلا:

تیم فوتبال آرسنال که این فصل در یک کلام از رقابت های اروپایی حضور ندارد امشب با برگزاری یک دیدار مقابل تیم استون ویلا آغازکننده هفته نهم رقابت‌های لیگ برتر انگلیس خواهد بود.

دیداری که امشب از ساعت 22:30 دقیقه در ورزشگاه امارات شهر لندن برگزار خواهد شد و توپچی در این دیدار میزبان حریف خود خواهند بود.

لالیگا اسپانیا:

اوساسونا – گرانادا:

سطح اول فوتبال باشگاهی اسپانیا یعنی لالیگا نیز امشب با برگزاری یک دیدار وارد هفته دهم می‌شود.

دیداری بین تیم شگفتی ساز این فصل لالیگا یعنی اوساسونا که هم اکنون در رده پنجم جدول جای دارد و گرانادا.

این رقابت امشب از ساعت 22:30 در پامپلونا و به میزبانی اوساسونا برگزار می شود.