پخش زنده و برنامه برگزاری دیدارهای مهم اروپایی:

بعد از برگزاری دیدارهای هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب تعداد بیشتری بازی این بار در لیگ کنفرانس اروپا و لیگ اروپا برگزار می‌شود تا رقابتهای هفته سوم این دو لیگ نیز به انجام رسیده و به پایان برسد.

قطعاً سطح برگزاری و دیدارهای رقابت‌های لیگ اروپا و همچنین لیگ کنفرانس اروپا نسبت به لیگ قهرمانان اروپا که بالاترین سطح فوتبال باشگاهی اروپا محسوب می‌شود پایین‌تر خواهد بود و با همین اوصاف تماشاگران و طرفداران کمتری نیز نسبت به بازی های لیگ قهرمانان اروپا خواهند داشت اما حضور برخی تیم‌های معتبر در این دو لیگ باعث می شود تا همچنان نگاه ها به سمت و سوی آنها کشیده شده و بازی‌های این نیز جذاب و هیجان انگیز باشد.

بنابراین با این اوصاف تیم تحلیلی سایت فوتبالیا مانند تمامی روزهای گذشته در نظر گرفته است تا برنامه پخش بازی های مهم امشب را به طور خلاصه و مفید در اختیار شما قرار دهد.

لیگ اروپا:

لاتزیو ایتالیا – المپیک مارسی فرانسه:

امشب و از گروه پنجم رقابت‌های لیگ اروپا نیز یک بازی حساس برگزار می‌شود و تیم لاتزیو ایتالیا که با کسب سه امتیاز در رده دوم گروه قرار داشته باید از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم سوم گروه یعنی مارسی برود که تا به اینجای کار دو امتیاز را جمع آوری کرده است.

این دیدار و دیدار برگشت دو تیم قطعاً می‌تواند وضعیت یکی از این دو نماینده ایتالیا و فرانسه را جهت صعود به مرحله بعد مشخص سازد.

آیندهوون هلند – موناکو فرانسه:

امشب و در حساس‌ترین جدال گروه دوم رقابت‌های لیگ اروپا دو تیم صدرنشین آیندهوون هلند و موناکو فرانسه که با کسب ۴ امتیاز و تنها بر حسب تفاضل گل در بخش های اول و دوم جدول گروه قرار گرفته اند باید در یک دیدار حساس در کشور هلند به مصاف هم بروند.

دیداری که به نظر می رسد در مجموع رفت و برگشت مشخص کننده صدرنشین گروه باشد.

ناپولی ایتالیا – لژیا ورشو لهستان:

امشب در یکی از حساس‌ترین رقابت‌های لیگ اروپا و از گروه سوم این رقابت‌ها که یکی از عجیب ترین گروه های بازی ها تا به اینجای کار شده است صدرنشین فوتبال ایتالیا که تمامی بازی‌های خود را در لیگ ایتالیا با برد پشت سر گذاشته است یعنی ناپولی در حالی در ورزشگاه دیگو آرماندو مارادونا شهر ناپل باید به مصاف تیم لژیا ورشو برود که با کسب یک امتیاز از دو بازی قبلی خود در انتهای جدول گروه قرار داشته و از طرف مقابل تیم لهستانی با کسب دو برد صدرنشین است.

قطعاً شاگردان اسپالتی به خوبی می‌دانند که اگر نمی‌خواهند در رقابت‌های لیگ اروپا حذف شوند باید دیدار امشب را با برد پشت سر گذاشته و هر نتیجه‌ای جز برد می‌تواند باعث حذف آنها در ادامه بازی‌های گردد.

لیگ کنفرانس اروپا:

ویتسه آرنهم هلند – تاتنهام انگلیس:

امشب و در حساس‌ترین رقابت لیگ کنفرانس اروپا و از گروه هفتم بازی ها تیم ویتسه هلند در کشور هلند باید از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه مقابل تاتنهام قرار گرفته و از این تیم پذیرایی کند.

تاتنهام هم اکنون با کسب ۴ امتیاز در صدر جدول گروه قرار گرفته و تیم ویتسه آرنهم با کسب سه امتیاز سوم است.