پخش زنده و برنامه برگزاری دیدارهای مهم فوتبال جهان:

امروز و یا به عبارتی امشب مجدداً تب فوتبال در قاره اروپا بالا رفته و به نهایت خود می‌رسد چون رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا مجددا از سر گرفته خواهد شد و هفته سوم این رقابت ها با انجام دیدارهای گروه های ۱ تا ۴ پیگیری می شود.

رقابت‌هایی که قطعاً از هیجان و اهمیت بالایی برخوردار بوده و طرفداران زیادی در نقاط مختلف جهان خواهد داشت.

طرفداران بیشماری که برای مشاهده دوباره رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا لحظه شماری می کردند و حال امشب این انتظار به پایان رسیده است و آنها می‌توانند دوباره شاهد رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا باشند.

علاوه بر دیدار های لیگ قهرمانان اروپا امشب یک دیدار از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا نیز برگزار می شود که آن بازی نیز می‌تواند بسیار زیبا و هیجان انگیز باشد.

حال با همه این اوصاف شما در نظر گرفته ایم که یک برنامه از زمان برگزاری این دیدار ها خدمتتان ارائه دهیم.

لیگ قهرمانان آسیا:

الهلال عربستان – النصر عربستان:

امشب و در نیمه نهایی منطقه غرب رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا و به نوعی در فینال غرب این بازی ها توصیه عربستانی النصر و الهلال که در دربی شهر ریاض بین این دو تیم برگزار می‌شود باید از ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به مصاف یکدیگر بروند.

دو تیمی که با توجه به بازیکنان و نحوه بازیشان به نظرم سطحشان از رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا فراتر بوده و امشب علاقه‌مندان به فوتبال می توانند یک بازی جذاب را در قاره آسیا مشاهده فرمایند.

لیگ قهرمانان اروپا:

کلوب بروژ – منچسترسیتی:

امشب و از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه هفته سوم رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با دیدار تیم‌های کلوب بروژ و منچسترسیتی آغاز خواهد شد.

دیدار بین تیم های سوم و دوم جدول رده بندی گروه یک بازی های لیگ قهرمانان این فصل که می‌تواند برای منچسترسیتی اندکی سخت و دشوار شود چون آنها باید در خانه حریف به میدان بروند.

پاری سن ژرمن – لایپزیش:

امشب در جدال صدرنشین و قعر نشین گروه یک رقابت های لیگ قهرمانان اروپا این فصل تیم های فرانسوی پاریسن ژرمن و آلمانی لایپزیش از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه پارک دو پرنس شهر پاریس به مصاف هم خواهند رفت.

تیم آلمانی که با جدا شدن سرمربی و چندین بازیکنان حال و روز خوشی ندارد با ۰ امتیاز در انتهای جدول گروه قرار گرفته و پاریسی ها با چهار امتیاز صدرنشین هستند.

آتلتیکو مادرید – لیورپول:

اما در حساس ترین و مهمترین جدال امشب فوتبال لیگ قهرمانان اروپا تیم های آتلتیکو مادرید و لیورپول از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در شهر مادرید و ورزشگاه مترو پولیتانو باید به مصاف هم بروند.

دو تیمی که در گروه مرگ رقابت ها تا به اینجای کار عملکرد خوبی داشته اند و لیورپول با کسب دو پیروزی و آتلتیکو مادرید نیز با کسب ۴ امتیاز در رده های اول و دوم جدول قرار گرفته اند.

پورتو – میلان:

دیگر جدال گروه دوم رقابت‌های لیگ قهرمانان این فصل که به گروه مرگ رقابت‌ها نیز معروف شده است امشب از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه در کشور پرتغال و بندر پورتو بین تیم‌های پورتو و میلان برگزار خواهد شد.

دو تیمی که اگر می‌خواهند امیدهای شان را برای صعود از این مرحله زنده نگه دارند باید در این دیدار پیروز شوند.

آژاکس – دورتموند:

مدعیان اصلی گروه سوم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز امشب در شهر آمستردام و کشور هلند به نوعی برای صدرنشینی به مصاف هم می‌روند.

تیم های فوتبال آژاکس آمستردام و دورتموند آلمان امشب از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.

اینتر – شریف:

امشب از گروه چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا نیز دو بازی از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود که در یکی از این بازی ها تیم فوتبال اینتر در ورزشگاه سن‌سیرو شهر میلان باید از شگفتی ساز این فصل لیگ قهرمانان اروپا یعنی شریف پذیرایی کند.

شاختار دونتسک اوکراین – رئال مادرید:

تیم‌های فوتبال شاختار دولت که و رئال مادرید دیگر بازی گروه چهارم رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا این فصل را در امشب برگزار خواهند کرد.

دیداری که فصل گذشته نیز در رقابت‌های گروهی به انجام رسید و در هر دو بازی رفت و برگشت این تیم اوکراین بود که موفق شد رئال پرستاره و مدعی را شکست دهد و حال رئال بعد از شکست عجیب مقابل شریف باید در اوکراین به فکر شکست دادن حریفش باشد.