پخش زنده و برنامه برگزاری دیدارهای فوتبال باشگاهی اروپا:

هفته جدید فوتبال باشگاهی اروپا با برگزاری چند دیدار از دیشب آغاز شده است و بعد از برتری تیم های آتلتیکو مادرید و اینترمیلان یعنی مدافع عنوان قهرمانی لیگ های اسپانیا و ایتالیا حال امشب دیدارها با برگزاری رقابت هایی پیگیری شده و برخی از تیم های معتبر اروپایی در کشورها و لیگ های متفاوت بازیهای خود را برگزار خواهند کرد.


دیدارهایی که قطعاً بسیار حساس و جذاب بوده و با توجه به حضور تیم هایی مثل منچستر یونایتد رئال مادرید و سایر تیم های بزرگ و معتبر اروپایی در این دیدارها تماشاگران و علاقمندان زیادی نیز خواهد داشت.
حال با این وجود تیم تحلیلی فوتبالیا ما در نظر گرفته است مانند تمامی روزهای گذشته یک کنداکتور از زمان و برنامه پخش بازیهای امروز نوشته و آن را به کاربران خود به اشتراک بگذارد تا کسانی که قصد مشاهده این بازی‌ها را دارند که بتوانند به راحتی از برنامه برگزاری آنها اطلاع یابند.

پس برای اطلاع از برنامه پخش و برگزاری دیدارهای امروز در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اسپتزیا – یوونتوس:

تیم فوتبال یوونتوس که هم اکنون در رده هیجدهم جدول رده بندی لیگ ایتالیا قرار گرفته است و نتوانسته در هفته‌های گذشته بردی را به دست بیاورد امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران باید به مصاف تیم چهاردهم جدولی اسپتزیا برود.
نکته جالب اینکه یوونتوس تا به اینجای فصل بعدی را به دست نیاورده است و تنها دو امتیاز دارد در حالیکه تیم حریف یک ورد داشته و با ۶۶ امتیاز بالاتر از تیم یوونتوس قرار گرفته است.
این دیدار در خانه تیم اسپتزیا برگزار می شود.

میلان – ونزیا:

شاگردان استفانو پیولی در تیم میلان نیز امشب در یک رقابت مهم از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه سن سیرو شهر میلان باید به مصاف تیم تازه صعود کرده ونزیا بروند.
میلان که فصل را بسیار خوب آغاز کرده است میتواند با پیروزی در دیدار امشب روند خوب خود را استمرار بخشیده و باز هم به تیم‌های صدر جدول برسد.

آرسنال – ویمبلدون:

در ادامه رقابت های جام اتحادیه فوتبال انگلیس امشب از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه چندین دور به طور همزمان برگزار می شود که در یکی از این دیدارها شاگردان میکل آرتتا در تیم آرسنال باید در ورزشگاه خانگی خود امارات به مصاف تیم دسته پایینی ویمبلدون بروند.
دیداری که به نظر نمی رسد برای آرسنالی‌ها سخت و دشوار از آب در بیاید.

چلسی – استون ویلا:

تیم فوتبال چلسی دیگر تیم لندنی که برخلاف آرسنال و وضعیت خوبی در رقابت های لیگ جزیره دارد نیز امشب باید در یک گذر حساس و مهم و در معدود دیدارهای تمام لیگ برتری در جام اتحادیه از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه به مصاف تیم استون ویلا برود.
این دیدار نیز در شهر لندن و در ورزشگاه استمفوردبریج برگزار خواهد شد.

منچستریونایتد – وستهام:

تیم های فوتبال منچستر یونایتد و وستهام یونایتد بعد از برگزاری دیدار پیشین خود در رقابت‌های لیگ جزیره حال امشب در رقابت‌های جام اتحادیه فوتبال انگلیس نیز باید رو در روی یکدیگر قرار بگیرند.
دیداری که این بار در ورزشگاه الدترافورد شهر منچستر و به میزبانی شهیدین سرخ از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران برگزار خواهد شد.

متز – پاری‌سن‌ژرمن:

هفته هفتم رقابت‌های لیگ یک فرانسه نیز امشب با برگزاری ۱۰ دیدار آغاز و به پایان می رسد.
حال در یکی از دیدارهای امشب که از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه برگزار می‌شود تیم پاری‌سن‌ژرمن بدون لیونل مسی و سرخیو راموس دو ستاره خود باید در خانه تیم متز به میدان برود.

رئال مادرید – مایورکا:

تیم فوتبال رئال مادرید پیش از شروع رقابت‌های هفته جدید لالیگا اسپانیا در صدر جدول رده بندی قرار داشت امشب برای بازپس‌گیری سد از رقیب و همشهری خود یعنی آتلتیکومادرید باید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف تیم مایورکا برود.
این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه آغاز می‌شود.