پخش زنده و برنامه برگزاری بازیهای فوتبال باشگاهی اروپا:

معمولاً جمعه ها کلیپ های معتبر اروپایی با برگزاری تک دیدارهایی دوباره از سر گرفته می شود و حال امروز نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد.

بنابراین هفته جدید فوتبال باشگاهی در قاره سبز از امشب آغاز می شود و علاقه مندان به بازی های اروپایی می توانند دوباره شاهد بازی تیم‌های اروپایی در لیگ‌های خودشان باشند.

قطعاً هر کدام از این بازی‌ها هیجان و تماشاگر خاص خود را داشته و می تواند بسیار مهم باشد.

دیدارهایی که دانستن برنامه پخش و زمان آغاز آن می‌تواند برای بسیاری از علاقه مندان به فوتبال حائز اهمیت بوده تا بتوانند برنامه خود را برای مشاهده بازی ها تنظیم کنند.

حال تیم نویسندگان سایت فوتبالیا مانند روزهای گذشته امروز نیز با شما خواهد بود برنامه پخش بازی ها را به طور مختصر و مفید به شما ارائه دهد و شما بتوانید از این برنامه برای دانستن زمان آغاز بازی ها استفاده نمایید.

هرتابرلین – گروتر فروت:

دیدار تیم های هرتابرلین و گروتر فروت ساعت ۲۳ به وقت تهران در شهر برلین و میزبانی تیم هرتا برگزار می شود آغاز کننده هفته پنجم رقابت‌های بوندس‌لیگا آلمان خواهد بود.

دیداری که در هر دو تیم باید برای فرار از منطقه بحرانی به دنبال پیروزی باشند.

نیوکاسل‌یونایتد – لیدز یونایتد:

هفته پنجم رقابت های لیگ برتر جزیره امشب با برگزاری یک دیدار در ورزشگاه سنت جیمز پارک به میزبانی تیم نیوکاسل آغاز می‌شود.

دیداری که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران بین تیم‌های نیوکاسل‌یونایتد و لیدزیونایتد برگزار خواهد شد دو تیم انتهای جدولی که تا به اینجای کار به ترتیب در رده‌های نوزدهم و هفدهم جدول جای گرفته‌اند باید به مصاف هم بروند.

سلتاویگو – کادیز:

هفته پنجم رقابت‌های لالیگا اسپانیا نیز امشب با برگزاری یک دیدار بین دو تیم پایین جدولی یعنی سلتاویگو و کادیز آغاز می‌شود.

ماهی که هم اکنون در رده هجدهم و شانزدهم جدول رده بندی لالیگا جای گرفته و اوضاع مناسبی ندارند.

این دیدار از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه در بالایدوس به میزبانی سلتاویگو برگزار خواهد شد.

ساسولو – تورینو:

هفته چهارم رقابت‌های سری a ایتالیا امشب با برگزاری دیدار بین دو تیم میانه جدولی یعنی ساسولو و تورینو آغاز می شود.

دیداری که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه و به میزبانی تیم ساسولو به انجام خواهد رسید.

استراسبورگ – متز:

هفته ششم رقابت های لوشامپیونه یاهمان لیگ یک فرانسه امشب با برگزاری یک دیدار آغاز می‌شود و به عبارتی فوتبال فرانسه امشب با برگزاری یک دیدار بین تیم های استراسبورگ و متز وارد هفته ششم خود خواهد شد.

میبینی تیمی پانزدهم به رده هفدهم جدول رده‌بندی که از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران به انجام خواهد رسید و تیم استراسبورگ در این دیدار میزبان حریف خود می باشد.