پخش زنده رقابت‌های فوتبال باشگاهی اروپا برای امروز سه شنبه:

به دلیل برگزاری رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در هفته آینده هفته جدید رقابتهای فوتبال باشگاهی اروپا در برخی لیگ ها امشب و بلافاصله بعد از پایان هفته گذشته دوباره از سر گرفته می‌شود و تعدادی دیدار در نقاط مختلف اروپا و لیگ های معتبر اروپایی برگزار خواهد شد.

دیدارهایی که قطعاً با توجه به حضور برخی تیم‌های معتبر و قهرمانان لالیگا و سری‌آ در فصل گذشته، می تواند بسیار هیجان انگیز و جذاب از آب در بیاید.

بی شک رقابت‌های باشگاهی رفته رفته به اوج خود می‌رسد و هرچه که از هفته‌های ابتدایی دورتر شویم سطح رقابت‌ها بالاتر رفته و تیم‌های مدعی خود را بیشتر از قبل نشان می‌دهند بنابراین دنبال کردن این دیدارها برای بسیاری از علاقمندان به فوتبال می تواند اولویت اصلی باشد و از همین رو تیم تحلیلی سایت ما در نظر گرفته است که برنامه پخش و برگزاری این دیدار ها را به طور روزانه خدمت کاربران ارائه دهد.

حال اگر می خواهید از برنامه پخش دیدارهای امروز مطلع شوید در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

ختافه – اتلتیکو مادرید:

هفته ششم رقابت‌های لالیگا اسپانیا نیز امشب با برگزاری دیدار تیم‌های ختافه و آتلتیکومادرید آغاز می‌شود.

دیداری که در آن مدافع عنوان قهرمانی لالیگا اسپانیا باید در زمین حریف میدان برود و با پیروزی در آن می‌تواند به طور موقت هم که شده به صدر جدول لالیگا برگردد.

این دیدار امشب از ساعت ۲۲ برگزار خواهد شد.

منچسترسیتی – ویکامب واندرس:

دور سوم رقابت های جام اتحادیه یا همان کاپ انگلیس امشب با برگزاری چندین دیدار پیگیری می شود که در یکی از چند دیدار مهم امشب که در یک طرف آن حداقل یک تیم معتبر و بزرگ لیگ انگلیس حضور دارد، منچستر سیتی باید در ورزشگاه خانگی خود یعنی ورزشگاه اتحاد شهر منچستر به مصاف یکی از تیم‌های دست پایینی کشور انگلیس به نام ویکامب واندرس برود.

این دیدار از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه آغاز می‌شود و به نظر می‌رسد شاگردان پپ گواردیولا مشکل خاصی برای صعود از این مرحله داشته باشند.

نوریچ سیتی – لیورپول:

تیم لیورپول امشب در یک تعداد تمام لیگ برتری باید در برابر تیم نوریچ قرار بگیرد.

البته خود تیم نوریچ نیز این فصل به تازگی به رقابت‌های لیگ برتر جزیره بازگشته و عملکرد خوبی نیز نداشته است اما با این وجود در حال حاضر یک تیم لیگ برتری محسوب می‌شود و این قرعه در دور سوم می‌تواند اندکی برای تیم لیورپول مشکل‌ساز شود به خصوص اینکه این دیدار در خانه قناری ها برگزار شده و لیورپول در این دیدار که از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران برگزار می شود میهمان حریف هستند.

آتالانتا – ساسولو:

پسران محله برگامو ایتالیا که در این فصل سری آ عملکرد نسبتاً ضعیف نسبت به فصول گذشته داشته اند و تا به اینجای کار نتوانسته شروع خوبی را به ثبت برسانند امشب باید از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه بعد از هفته پنجم لیگ برتر ایتالیا به مصاف تیم ساسولو بروند.

آتالانتا در این دیدار میزبان یاران دومنیکو براردی خواهد بود.

فیورنتینا – اینتر:

اما در یکی از حساس‌ترین و مهمترین جدال های این هفته فوتبال ایتالیا تیم جذاب فیورنتینا که در این فصل توانسته ۹ امتیاز تا به اینجای کار جمع آوری کند از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در فلورانس باید از قهرمان فصل گذشته این یعنی اینتر پذیرایی کند.

دیداری حساس و هیجان انگیز که می تواند یکی از جذاب‌ترین رقابت‌های فصل از آب در بیاید.