پخش زنده برگزاری رقابت‌های فوتبال مهم اروپا :

روزهای یکشنبه در فوتبال اروپا معمولاً یکی از شلوغ ترین و حساس ترین روزها می باشد ‌

جایی که با توجه به تعطیلی آخر هفته در فوتبال اروپا معمولاً مشاهده تعداد زیادی بازی خواهیم بود و فوتبال دوستان می توانند از تماشای فوتبال های هیجان انگیز و پر تعداد سیراب شوند.

دیدارهایی که قطعاً تیم‌های بزرگ و معتبر و درجه یک اروپایی نیز در آن حضور خواهند داشت و تماشاگران این تیم ها می‌توانند جذابیت و حساسیت این دیدارها را دنبال کنند.

حال سایت فوتبالیا در نظر گرفته ایم که مانند تمامی روزهای گذشته برنامه مهمترین بازی هایی که قرار است امروز در نقاط مختلف جهان و لیگ های معتبر اروپایی برگزار شود را به طور خلاصه و مفید در اختیار کاربران خود قرار دهیم.

رقابت‌هایی که قطعاً دانستن برنامه پخش و برگزاری آن می‌تواند برای بسیاری از کاربران مفید باشد و آنها بتوانند با استفاده از دانستن این برنامه اوقات خود را برای مشاهده بازی ها تنظیم کنند.

برای اطلاع از برنامه برگزاری بازی‌های امروز در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

وستهام یونایتد – منچستریونایتد:

دو تیم بدون شکست این فصل لیگ برتر جزیره تا به اینجای کار یعنی تیم های وستهام یونایتد و منچستریونایتد امروز از هفته پنجم لیگ برتر جزیره و از ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه باید در شهر لندن و به میزبانی چکش‌ها یعنی تیم وستهام به مصاف هم بروند.

وستهام از ۴ دیدار گذشته خود موفق شده است ۸ امتیاز به دست بیاورد و منچستریونایتد نیز با ۱۰ امتیاز پیش از شروع رقابت‌های این هفته صدرنشین بوده است.

تاتنهام هاتسپر – چلسی:

از دربی های جذاب و حساس لندن نیز امشب از ساعت ۲۰ به وقت تهران بین تیم های تاتنهام و چلسی برگزار خواهد شد.

دیداری که به میزبانی تیم تاتنهام در ورزشگاه اختصاصی این تیم در شمال لندن برگزار خواهد شد و شاگردان توماس توخل باید به میهمانی شاگردان نونو اسپریتو بروند.

یوونتوس – میلان:

هفته چهارم رقابت های سری آ ایتالیا یک بازی بسیار حساس و هیجان انگیز را به خود خواهد دید.

دیدار بین تیم یوونتوس و بحران زده که از سه دیدار گذشته خود تنها یک امتیاز کسب کرده است با میلان سرحال و آماده که با سه پیروزی پیاپی به شهر تورین سفر کرده و به مصاف یوونتوس خواهد آمد.

ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه آلیانز شهر تورین برگزار خواهد شد.

پاری سن ژرمن – المپیک لیون:

یکی از حساس ترین بازی های فصل فوتبال فرانسه و لیگ یک این کشور امشب در هفته ششم و بین تیم های پاری‌سن‌ژرمن و المپیک لیون برگزار خواهد شد.

همواره حساس و سنتی که قرار است از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه پارک دو پرنس به میزبانی پاریسی ها به انجام برسد.

والنسیا – رئال مادرید:

در ادامه هفته پنجم رقابت های لالیگا اسپانیا رئال مادرید باید در یکی از سخت ترین بازی های فصل خود در ورزشگاه مستایا به میزبانی والنسیا برود.

تمامی فوتبال دوستان و علاقه مندان به تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا می دانند که بازی کردن در ورزشگاه مستایا در مقابل والنسیا یکی از سخت ترین بازی های شان در طول فصل خواهد بود.

از ساعت ۲۳ و ۳۰ دقیقه برگزار خواهد شد.