همزمان با رسیدن به روز شنبه و آخر هفته اروپا باز هم فوتبال های اروپایی و تنور بازی‌ها در لیگ های معتبر اروپایی داغ شده است و تعداد بازی‌های زیادی در اقصی نقاط جهان از لیگ‌های مختلف امروز برگزار خواهد شد. بازی هایی که مثل همیشه قطعاً جذاب و هیجان‌انگیز خواهند بود و تیم تحلیلی و پخش زنده سایت ما نیز مثل هر روز در کنار شما بوده تا برنامه مهمترین و حساس ترین این بازی ها را به شما ارائه دهد تا اگر مشکلی بابت رسیدن و دست‌یابی به برنامه این دیدار‌ها دارید بتوانید با مراجعه به وبسایت ما به راحتی برنامه این دیدارها را مشاهده نمایید.

امری که با حمایت کاربران و بازدیدکنندگان سایت می‌تواند بسیار پیشرفته تر صورت گرفته و همچنین کسانی که قصد شرط بندی و پیش بینی بازی ها را دارند نیز می توانند با در نظر گرفتن ساعت بازی و مشاهده آن و دیدن شرایط زنده و لایو بازی فرم خود را ثبت نمایند.

حال با همه این اوصاف می توانید برای اطلاع از جدول پخش زنده امروز شنبه ۲۷ شهریور در ادامه این مطلب با ما همراه باشید تا بازی هایی که قرار است برگزار شود را به طور مختصر برایتان شرح دهیم.

بایرن مونیخ – بوخوم:

قدیمی و سنتی تیم های بایرن مونیخ و بوخوم امشب در فوتبال بوندس لیگا آلمان از ساعت ۱۸ به میزبانی تیم بایرن مونیخ در ورزشگاه آلیانز آرنا برگزار خواهد شد.

که این فصل بعد از مدت ها دوباره به سطح اول فوتبال آلمان بازگشته است می‌خواهد نشان دهد مانند قدیم می‌تواند برای بایرن‌مونیخ مشکل ساز شود.

لیورپول – کریستال پالاس:

برنامه هفته پنجم رقابتهای لیگ برتر جزیره امروز در یکی از دو بازی که مدعیان اصلی کسب عنوان قهرمانی این فصل پریمر لیگ انجام خواهند داد تیم لیورپول و سرمربی گری یورگن کلوپ ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه آنفیلد باید به مصاف تیم کریستال‌پالاس برود.

لیورپول یا بعد از پیروزی در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا مقابل میلان از انگیزه‌های بالایی برای ادامه روند خوب خود در لیگ برتر جزیره برخوردارند.

منچسترسیتی – ساوتهمپتون:

شاگردان پپ گواردیولا در تیم منچسترسیتی نیز امروز همزمان با دیدار لیورپول و از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه در ورزشگاه اتحاد شهر منچستر میزبان تیم ساوتهمپتون خواهند بود.

سیتیزن ها نیز بازی اول خود را در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا با یک برد پرگل و در یک بازی جذاب پشت سر گذاشته اند و حال می خواهند به ادامه روند بردهای خود در لیگ نیز برگردند.

اتلتیکو مادرید – اتلتیک بیلبائو:

مدافع عنوان قهرمانی لالیگا اسپانیا یعنی آتلتیکو مادرید نیز امشب و یا به عبارتی امروز از ساعت ۱۸ و ۴۵ دقیقه در شهر مادرید و ورزشگاه متروپولیتانو و باید رو در روی یکی از سرسخت ترین رقیب های خود یعنی اتلتیک بیلبائو قرار بگیرد.

دیدار حساسی که می‌تواند برای شاگردان دیگو سیمونه یک رقابت سخت و هیجان انگیز از آب دربیاید.

قطعاً قرمز و سفید پوشان شهر مادرید نمی‌خواهند بعد از تساوی در دیدار اول لیگ قهرمانان اروپا مقابل پورتو یک بازی دیگر را نیز با از دست دادن امتیاز پشت سر بگذارند.

اینترمیلان – بولونیا:

مدافع عنوان قهرمانی سری آ ایتالیا که رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا را با یک شکست در عین ناعدالتی آغاز کرد، شعب باید در رقابت های سری آ ایتالیا به مصرف بولونیا برود.

کاری که از هفته چهارم رقابت‌های لیگ ایتالیا برگزار شده و تیم اینتر در این دیدار میزبان است.