برنامه برگزاری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف:

با تعطیلی دوباره رقابت های لیگ های معتبر اروپایی و شروع دیدارهای ملی مجدداً رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره های مختلف آغاز شده است و امشب این دیدارها در کشورها و قاره های مختلف پیگیری می شود و بازی‌های مهم نیز برگزار خواهد شد که قطعاً طرفداران و تماشاگران در نبود فوتبال های باشگاهی به دنبال مشاهده این رقابت‌ها بوده و می‌خواهند برنامه پخش آن را نیز بدانند.

بنابراین تیم نویسندگان سایت ایران بت مانند روزهای گذشته امروز نیز در کنار شما خواهد بود تا برنامه برگزاری دیدارهای ملی را به طور خلاصه و مفید خدمتتان ارائه دهد.

برنامه ای که شما می توانید آن را در ادامه مطالعه فرمایید.

 

مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا:

 

امارات – ایران:

امشب و از هفته سوم رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا تیم‌های ملی امارات و ایران از گروه اول رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره کهن امشب به میزبانی تیم امارات به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار امشب از ساعت ۲۰ و ۱۵ دقیقه در ورزشگاه زعبیل برگزار خواهد شد و تیم ملی ایران که با ۶ امتیاز در صدر جدول گروه اول این رقابت‌ها قرار دارد به مصاف تیم اماراتی می‌رود که از دو بازی گذشته خود توانسته دو امتیاز را به دست بیاورد.

 

عربستان سعودی – ژاپن:

در دیگر دیدار مهم امشب رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آسیا که این بار از گروه دوم این رقابت‌ها برگزار می‌شود امشب تیم عربستان از ساعت ۲۰ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران باید به مصاف تیم ملی ژاپن برود.

یک دیدار حساس و مهم از گروه دوم که می‌تواند معادلات صعود از این گروه را تا حد زیادی مشخص سازد.

عربستان از دو دیدار قبلی خود توانسته شش امتیاز به دست بیاورد و ژاپن تا به اینجا هست امتیاز دارد بنابراین پیروزی در این دیدار می‌تواند برای عقاب ها دارای اهمیت بالایی باشد.

این دیدار به میزبانی تیم عربستان برگزار خواهد شد.

 

نیمه نهایی لیگ ملت های اروپا:

 

بلژیک – فرانسه:

امشب و در نیمه نهایی رقابت‌های لیگ ملت های اروپا و از ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه به وقت تهران تیم های ملی بلژیک و فرانسه در ورزشگاه آلیانس شهر تورین به مصاف هم خواهند رفت.

برنده دیدار امشب باید در فینال رقابت‌ها به مصاف اسپانیایی برود که دیشب موفق شد ایتالیا قهرمان یورو را از گردونه رقابت‌ها حذف کند.

 

مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی:

 

اروگوئه – کلمبیا:

بامداد فردا رقابت‌های مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی نیز پیگیری می‌شود و از هفته یازدهم این رقابت‌ها در یک دیدار حساس تیم‌های ملی اروگوئه و کلمبیا از ساعت ۲:۳۰ در کشور اروگوئه به مصاف هم خواهند رفت.

این دو تیم در حال حاضر در رده های سوم و پنجم جدول رده بندی قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته و شرایط پایداری برای صعود ندارند.

بنابراین پیروزی در این دیدار برای هر دو تیم مهم و حائز اهمیت خواهد بود چون شکست در دیدار امشب باعث از دست رفتن رده آنها در جدول رده بندی خواهد شد.

 

پاراگوئه – آرژانتین:

تیم ملی آرژانتین قهرمان رقابت های کوپا آمریکا ۲۰۲۱ که با انجام یک بازی کمتر نسبت به بسیاری از تیم‌ها در رده دوم جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی قرار گرفته است همزمان با دیدار تیم‌های اروگوئه و کلمبیا باید در کشور پاراگوئه به مصاف تیم ملی این کشور برود.

یاران لیونل مسی می‌توانند با پیروزی در دیدار امشب تا حدود زیادی خیال خود را از حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر راحت کنند.

 

ونزوئلا – برزیل:

تیم های قعرنشین و صدرنشین جدول رده بندی مقدماتی جام جهانی در قاره آمریکای جنوبی یعنی ونزوئلا و برزیل نیز امشب و یا به عبارت دیگر بامداد فردا از ساعت ۳ به وقت تهران در کشور ونزوئلا باید به مصاف هم بروند.

تیم ملی برزیل در تمامی ۹ دیدار قبلی خود توانسته پیروز شود و آمار صددرصد پیروزی را تا به اینجای کار از خود به جای گذاشته است و به نظر نمی‌رسد در دیدار امشب این آمار با لطمه‌ای مواجه شود.