باشگاه فوتبال فورج یک باشگاه فوتبال حرفه ای کانادایی مستقر در همیلتون انتاریو است که در لیگ برتر کانادا ، بالاترین سطح فوتبال کانادا ، رقابت می کند . این باشگاه مسابقات خانگی خود را در تیم هورتونز فیلد انجام می دهد . فورج اف سی در سال 2019 به عنوان یکی از هفت تیم افتتاحیه لیگ به فدراسیون پیوست.
این باشگاه اولین و دومین قهرمان لیگ برتر کانادا بود و در سال‌های 2019 و 2020 عناوین متوالی لیگ را به دست آورد . فورج اولین تیم لیگ بود که در رقابت‌های قاره‌ای شرکت کرد و به لیگ کونکاکاف 2019 راه یافت.


این تیم در ژوئن 2013 یک تیم فوتبال حرفه‌ای مرتبط به فدراسیون بود . این سال زمانی که گزارش‌هایی مبنی بر راه‌اندازی لیگ حرفه‌ای فوتبال در کانادا منتشر شد . مالک همیلتون تایگر-کتزد، باب یانگذ، باگروهی از سرمایه گذاران عمدتاً در لیگ فوتبال کانادا سرمایه گذاری می کردند و آنها انجمن فوتبال کانادا و رئیس ویکتور مونتاگلیانی کار می کردند.

فوریه 2016


در فوریه 2016 این گروه مجوز شورای شهر همیلتون برای ساختن زمینی در این شهر برای این تیم دریافت کرد . هنگامی که لیگ برتر کانادا به طور رسمی شروع به کار کرد ، مشخص شد که باشگاه همیلتون تیم برتر خواهد بود.
در 6 می 2017 ، همیلتون یکی از دو شهر مورد قبول اتحادیه فوتبال کانادا برای عضویت در باشگاه های حرفه ای بود که لیگ برتر کانادا به اتفاق آرا آن را تصویب کرد.
فورج اف سی رسما به عنوان تیم ششم لیگ در 12 ژوئیه 2018 معرفی شد . این نام برای نشان دادن میراث صنعتی شهر و پیشبرد آینده آن انتخاب شد.


در 1 اکتبر 2018 ، فورج اف سی اعلام کرد که بابی اسمیرنیوتیس اولین سرمربی و مدیر فنی آن ها خواهد بود . در 29 نوامبر 2018 ، کایل بکر و کریس نانکو توسط باشگاه به عنوان اولین خرید آنها معرفی شدند . همزمان با رویداد ، هر تیم از خریدهای اولیه بازیکنان خود رونمایی کرد.
باشگاه فوتبال فورج پس از شکست 2–0 از وااور در 16 ژوئن 2019 به لیگ کونکاکاف 2019 راه یافت . در اولین بازی خود ، فورج آنتیگوا را 2–1 در مجموع در دو بازی شکست داد تا به مرحله یک شانزدهم صعود کند . فورج اف سی در مرحله یک هشتم نهایی با نتیجه 4–2 در مقابل باشگاه المپیک هندوراس حذف شد.